בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משלחת סיוע ישראלית תצא היום להודו  
 
 
חדשות נענע 

בצהרים יצאו מישראל 6 מטוסים של חיל האוויר ובהם 150 אנשי סיוע. עד כה חולצו כ-7000 גופות מבין ההריסות ובהודו מעריכים כי מניין ההרוגים עשוי להגיע אף ל-30 אלף בני אדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלחת המונה 150 איש תצא בצהרים (שני) מישראל לאזור רעש האדמה במערב הודו, בשישה מטוסי חיל האוויר. המשלחת כוללת צוותי רפואה מחיל הרפואה וציוד להקמת בית חולים שדה.
 
אתר Ynet מדווח כי עמותת יד שרה נרתמה אף היא לסיוע לנפגעי הרעש בהודו ושולחת ציוד רפואי בעלות אלפי שקלים, בדומה לזה ששלחה לנפגעי הרעש בטורקיה.

מפקד המשלחת, אל"מ שלום בן אריה מפיקוד העורף, הביע הבוקר תקווה שהצוות הישראלי יצליח למצוא ניצולים גם שלושה ימים אחרי הרעש.

אל המשלחת מתלווה גם צוות משרד החוץ בראשות מוטי עמיחי, מנהל מחלקת דרום מזרח אסיה. שגריר ישראל בניו דלהי, דוד אפק והקונסול הכללי בבומביי, דב שגב-שטיינברג יקבלו את פני המשלחת עם הגעתה לאזור האסון ויסייעו בתיאום הנדרש.

צה``ל יאפשר לכל חברי המשלחת הצבאית להשתתף בבחירות לראשות הממשלה, זאת באמצעות קלפי צבאית מיוחדת שתוטס להודו בליווי קצין בחירות.

עד כה נמסר על כ-7000 גופות שחולצו מבין ההריסות. אומדן ההרוגים אינו ברור, אולם בינתיים מעריכים בהודו כי הוא עשוי להגיע עד 30 אלף בני אדם. רעידת האדמה, בעוצמה של 7.9 בסולם ריכטר, הייתה החזקה ביותר שידעה הודו ב-50 השנים האחרונות, והורגשה גם בנפאל, בנגלדש ופקיסטאן.

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by