בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפילת אתרי מיקרוסופט פוגעת בקמפיין ה"דוט נט" 
 
 
חדשות נענע 

לנפילת אתרי מיקרוסופט עשויה להיות השפעה שלילית על קמפיין ה"דוט נט" שלה; ההחלטה לצאת בקמפיין עלולה להידחות עד שאמינות הרשת תובטח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום שני, הודיעה מיקרוסופט על מסע פרסום לאסטרטגיית ה"דוט נט" (.net), התקציב הכולל עמד על 200 מיליון דולר. אולם הנפילה של רשתות מיקרוסופט, שהגיעה במקרה האחרון ל-23 שעות, עשויה לתת ללקוחות פוטנציאליים מושג לגבי הבעייתיות באסטרטגיית ה"דוט נט".
 

האסטרטגיה גורסת, שמידע צריך להיות זמין בכל זמן, בכל מקום, מה שמתממש על ידי הפיכת המחשב האישי למסוף, שמפעיל את התוכנות והקבצים ממחשבי רשת.

הנפילה האחרונה פגעה גם ב-60 מיליון משתמשי הוטמייל, שירות האימייל חינם של מיקרוסופט, שלא הצליחו להתחבר לשירות בעת הנפילה.

"הם מסתכנים בכך, שהקמפיין יהפוך לבדיחה של התעשייה", אמר אנליסט "ג`יגה אינפורמיישן גרופ", רוב אנדרל. " בעת שהם מריצים קמפיין גדול שמדבר על אמינות המוצרים של מיקרוסופט, זה לא הזמן להפסקות ארוכות בזמינות האתר, במיוחד אתר נצפה כמו מיקרוסופט".

לדברי מיקרוסופט, טכנאי שהכניס הגדרות שגויות למערכת שמות הדומיינים (DNS) של אתרי מיקרוסופט, גרם לנפילה, מה שלא רק מנע מגולשים להגיע לאתרים, אלא גם אפשר לפורצים לשלוח בקשות מידע מזויפות (DoS), בדומה לאלו שהפילו אתרים גדולים רבים בפברואר אשתקד.

לדברי מומחים, מיקרוסופט פעלה בטיפשות כששמה את כל הגדרות ה-DNS במחשב אחד, שנפילתו הפילה את כל אתרי החברה. "זה מראה שהם צריכים לתקן את הדרך בה מסודרת הרשת שלהם", אמר אנדרל, "וזה ייקח להם לא מעט זמן".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by