בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעלי אתר המוכר מתנות מזויפות יועמדו לדין 
 
 
חדשות נענע 

לראשונה: בעלי אתר המוכר מתנות מזויפות יואשמו בזיוף ובהפרה של סימנים מסחריים; הקנס הצפוי: שני מיליון דולר, ואולי אף מאסר בפועל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מארק דיפאדובה וגייל פורד הם בעלי האתר המוזר fakegifts.com המוכר לכל דורש מוצרי יוקרה ומתנות מהודרות, אך עם זאת מזויפות. כתובתו של האתר אכן לא מותירה הרבה מקום לשאלות, גם לא העובדה שכבר בעת הכניסה לאתר נכתב כי מדובר במוצרים לא מקוריים. ככל הנראה, עובדה זו לא הפריעה לגולשים רבים לרכוש את החיקויים באתר.
 
אז מה הבעיה? מסתבר כי בכל זאת למישהו זה כן הפריע העניין. חברת השעונים "קרטייה", שהביאה את הנושא לחקירה פדראלית בארצות-הברית, מאד לא אהבה את העובדה כי חיקויים של שעוניה נמכרים במחירים זולים במיוחד. החברה אף טוענת, כי זוהי הפעם הראשונה שחקירה מסוג זה נפתחת כנגד אתר אינטרנט המוכר מוצרים מזויפים.

הזוג דיפאדובה ופורד מואשם בשלושה סעיפי אישום הנוגעים לזיוף והפרה של סימנים מסחריים, ונתינת עדות שקר לחוקרים. הקנס הוא של כשני מיליון דולר לכל הפרה של סימן מסחרי, וכן כמאתיים וחמישים אלף דולר על סעיף מתן עדות שקר. נוסף על כך, ייתכן מאסר של כחמש שנים על מתן עדות השקר וכן עשר שנות מאסר על הפרת הזכויות. העובדה, כי קיימת באתר הודאה שמדובר בחיקויים, לא תעזור לזוג להתחמק מעונש.

נכון לשעת כתיבת שורות אלה, האתר עדיין באוויר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by