בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קוריאה: התחדשו השיחות בנושא איחוד המשפחות 

קוריאה: התחדשו השיחות בנושא איחוד המשפחות

 
 
חדשות נענע 

המטרה היא למצוא נקודת מפגש מקובלת על שני הצדדים אשר בה יוכלו בני המשפחות להתאחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציגים של הצלב האדום משתי הקוריאות פתחו היום (שני) בסדרה של שיחות במטרה לחדש את התוכניות לאיחוד משפחות שהופרדו לפני 50 שנה. מטרת השיחות היא לקבוע מקום מפגש קבוע למשפחות שם יוכלו בני המשפחות להחליף מכתבים.
 
ראש הצלב האדום בדרום קוריאה, צ`אנג צ`ונג-שיק, התפטר מתפקידו בדצמבר לאחר שהאשים את הצפון בכך שהוא מעכב את הסדרי האיחוד בין המשפחות. התקרית הדגישה את המכשולים הרבים שיש עדיין בבניית אמון בין שתי המדינות. דברים אלה, טוען עיתון המקוון הרשמי של צפון קוריאה, יצרו מכשול חמור ובלתי צפוי להסדרת הסוגיות ההומניטריות בין הצפון לדרום.

בראש הנושאים ההומניטריים עומדת סוגיית איחוד המשפחות, הנוגעת לכ-10 מיליון תושבים בשני הצדדים. בדרום מקווים שסידרת המפגשים שהחלה היום תחזיר את תוכניות האיחוד למסלולן והתוכנית היא שהמפגש הבא ייערך לקראת סוף פברואר. הבעיה המרכזית עתה היא מקום המפגש של איחוד המשפחות הבא. הדרום רוצה כי המפגש יתקיים בפאנמוניום, על הגבול בין שתי המדינות, בעוד הצפון מציע את מאונט קומגאנג.

מאז פגישת הפסגה ההיסטורית בין המדינות, ביוני האחרון, התקיימו מספר שיחות בין הצדדים אשר בעקבותיהן נערכו מפגשי משפחות בהן נפגשו 100 משפחות מכל צד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by