בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משתמשי נפסטר ישלמו דמי חבר 

משתמשי נפסטר ישלמו דמי חבר

 
 
מערכת סיון. קום

משתמשי תוכנת שיתוף הקבצים הפופולארית עתידים להיות מחוייבים בדמי חבר בקרוב; הסכומים ישמשו לתשלום תמלוגים לאומנים; מחיר השירות עדיין לא נקבע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משתמשי תוכנת שיתוף הקבצים, נפסטר, שירצו להמשיך ליהנות מיתרונותיה יאלצו בקרוב לשלם דמי חבר. כך מסר מנכ"ל נפסטר,הנק בארי, לחדשות הבי.בי.סי. התשלום שיגבה ישמש כדמי תמלוגים לאומנים השונים ששיריהם מועברים בפלטפורמה.
 
נפסטר נתבעה בעבר על ידי כל חברות התקליטים הגדולות, בגין הפרת זכויות יוצרים. בסוף חודש אוקטובר השנה חתמה חברת התקליטים הגרמנית ברטלסמן על הסכם לשיתוף פעולה עם נפסטר. במסגרת ההסכם התחייבה ברטלסמן להסיר את תביעתה כנגד נפסטר לאחר שזו תתחיל לגבות תשלום עבור הפצת חומרים של החברה.

לאחרונה נחתם הסכם נוסף בין חברת התקליטים העצמאית, אדל ובין נפסטר, בנוסף מתנהלים מגעים עם חברות תקליטים נוספות. ההחלטה הנוכחית, עשויה להמשיך את הקו החדש של נפסטר שמנסה לצאת מן התסבוכות המשפטיות עליהם נקלעה.

בארי ציין בדבריו כי עדיין לא ברור באיזה היקף גבייה מדובר ומה יהיה גובה התשלום. גם המועד המדויק טרם נקבע.

על פי נתוניה האחרונים של החברה, הותקנה תוכנת נפסטר על 57 מיליון מחשבים אישיים. בארי מאמין כי על אף עצם העובדה שהורדת השירים היא חופשית ומפרה זכויות יוצרים, מסייע השירות להגברת מכירות הדיסקים. "אם אתה נותן לאנשים להאזין למוסיקה בצורה חופשית הם מעדיפים בסופו של דבר לרכוש את הדיסק", אמר בארי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by