בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלייסטיישן: מעכשיו גם בנייד 

פלייסטיישן: מעכשיו גם בנייד

 
 
חדשות נענע 

חברת הסלולר הגדולה ביפן, אן.טי.טי דוקומו, חתמה הסכם עם סוני לפיתוח פלטפורמת משחקים לאינטרנט הנייד; כפועל יוצא, תתאפשר גישה למשחקי פלייסטיישן במכשירים הניידים מרשת דוקומו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתחילת החודש, הודיעו אן.טי.טי דוקומו וסוני על חתימת מזכר הבנות לחיבור משחקי פלייסטיישן לסלולריים של דוקומו. היום נחתמה סדרת הסכמים בין "סוני בידור ממוחשב" לבין החברה הסלולרית הגדולה ביפן, אן.טי.טי דוקומו, ושותפותיה בעולם, לפיתוח פלטפורמות משחקים לאינטרנט הנייד.
 
הפלטפורמות תאפשרנה גישה לשירותים ניידים של איי-מוד, שירות הגלישה הסלולרית של "אן.טי.טי דוקומו", על גבי קונסולת המשחק "פלייסטיישן", וגישה למשחקי "פלייסטיישן" על גבי מכשירים ניידים ברשת של דוקומו.

העסקאות נחתמו היום עם מספר חברות, שדוקומו מחזיקה בהן מניות ומתכננת לפתח איתן שירותים לרשתות סלולריות מהדור השלישי (3G). בין החברות, "איי.טי אנד טי ווירלס גרופ" האמריקאית, "קיי.פי.אן מובייל אן.וי" מהולנד ו"טלקום איטליה מובייל".

השקת הפלטפורמות צפויה במרץ השנה. בחודש מאי צפויה דוקומו להשיק את רשת סלולרית דור שלישי מסחרית ראשונה בעולם, פומה (FOMA) שמה, בטוקיו. "טלקום איטליה מובייל", אגב, זכתה ברשיון להפעלת רשת דור שלישי באיטליה, ובאפריל היא צפויה להוציא לניסויי שטח רשת כזו, אותה פיתחה בשיתוף עם נק היפנית וסימנס הגרמנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by