בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשל בוש לא יתערב בערעור של מיקרוסופט 

ממשל בוש לא יתערב בערעור של מיקרוסופט

 
 
מערכת סיון. קום

אמר אורין האץ', סנטור רפובליקני מיוטה המשמש כיו"ר הוועדה המשפטית של הסנאט; הגישה הרפובליקנית גורסת התערבות מינימלית בכלכלה; "המחלוקת בנושא חוצה מחנות", הוסיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלו של נשיא ארצות הברית ג`ורג` וו.בוש לא יתערב בערעור שהגישה מיקרוסופט, כך אמר אורין האץ`, סנטור רפובליקני מיוטה המשמש כיו"ר הוועדה המשפטית של הסנאט. סוכנות הידיעות "רויטרס" מדווחת, כי האץ` אמר את הדברים בדיון בפורום הכלכלי העולמי.
 
"אני לא חושב שממשל בוש צריך להתערב במקרה, ואני לא חושב שהם יעשו זאת", אמר האץ` בפורום הכלכלי העולמי המתקיים בדאבוס, שוויץ. האץ` אמר שהמחלוקת בנושא חוצה מחנות, וכי יש בין אנשי בוש, כמו גם בקרב אנשי קלינטון, כאלו שחושבים, שהתיק כלל לא היה צריך לעלות לדיון.

הגישה הרפובליקנית גורסת התערבות מינימלית בכלכלה. בחודש דצמבר 2000, אמר יועץ בכיר של בוש ל"אינדסטרי סטנדרד", שהנשיא "מכבד את כוחות השוק", וימעט להתערב בתחומי ההייטק. אם תזכה החברה בערעור, לא צפוי משרד המשפטים להגיש ערעור משלו, אולם פרקליטי המדינות הודיעו מוקדם יותר החודש, כי בכוונתם להמשיך ולטפל במשפט נגד מיקרוסופט בכל מקרה.

מיקרוסופט שולטת בכ-90 אחוז משוק מערכות ההפעלה למחשבים אישיים. החברה נמצאת במהלכו של ערעור על קביעה של בית המשפט, לפיה ניצלה את כוחה לפגוע במתחרות, ועל ההחלטה לפרק את החברה לשניים. "יהיה די קשה להפריך את העובדות", העיר האץ` על התוצאות המשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by