בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחתה דרישת ש"ס לביטול הצ'ט עם ח"כ אופיר פינס 

נדחתה דרישת ש"ס לביטול הצ'ט עם ח"כ אופיר פינס

 
 
מערכת סיון. קום

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט מישאל חשין, דחה את העתירה; הצ'ט יתקיים כמתוכנן; ש"ס: מכבדים את החלטת השופט ; מעריב: נמשיך בקיום צ'טים כאלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ אופיר פינס יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט מישאל חשין, דחה הבוקר את פנייתה של תנועת ש"ס למנוע את קיום הצ`ט עם חבר הכנסת אופיר פינס (עבודה), המתוכנן להערב.
 
אמש פנתה תנועת ש"ס באמצעות עורך דינה, נדב אסאל , אל ועדת הבחירות המרכזית במטרה למנוע את קיומו של צ`ט שתוכנן להערב עם חבר הכנסת אופיר פינס. הצ`ט הנוכחי יתקיים שבוע לאחר צ`ט שהתקיים באתר מעריב עם חבר הכנסת דני נוה (ליכוד). שני המפגשים לוו בפרסום בעיתון מעריב.

תנועת ש"ס שהפרסום לכד את עינה פנתה אמש ליו"ר ועדת הבחירות על מנת למנוע את קיום הצ`ט המתכונן. נציגי התנועה ציינו בפנייתם כי הפרסום נוגד את חוק תעמולת הבחירות ולכן יש למנוע אותו. דובר התנועה ,יצחק סודרי, הכחיש כי ההתנגדות היא על רקע פוליטי. "אם היינו שמים לב לצ`ט הקודם היינו פועלים על מנת למנוע אותו, תעמולת בחירות אמורה להתקיים בשעות קבועות ולא בצורות אחרות", אמר סודרי.

במעריב הביעו הבוקר קורת רוח מההחלטה. "שמחנו לשמוע על החלטתו של השופט ונקיים את הצ`ט הערב", אמר מנכ"ל מעריב אינטרנט, שמעון שפירא, "פעלנו בהתאם לחוק, הגישנו את העמדה שגיבשנו לועדת הבחירות המרכזית ואני שמח שהם קיבלו אותה". שפירא המשיך וציין כי צ`טים כאלה יתקיימו בעתיד עם דמויות מכל מגוון הקשת הפוליטית. "אנחנו עתידים לזמן אנשים צעירים ובולטים שמכירים את המדיום האינטרנט", אמר שפירא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by