בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שריד דורש מברק להבהיר כי לא ילך לממשלת אחדות גם אם ינצח 
 
 
חדשות נענע 

תובע מרה"מ הודעה שתהיה ברורה, כך 'שאפילו אנשים דוגמת בן-אליעזר יבינו ויפנימו אותה'. ברק: קשה לי להאמין ששרון יוכל להצטרף לממשלה בראשותי. שרון שב ורומז: מתנהלים מגעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר מרצ, ח"כ יוסי שריד, דורש היום (שני) מראש הממשלה, אהוד ברק, להבהיר מעל לכל ספק כי לא ילך לממשלת אחדות, בין אם ינצח בבחירות ובין אם יפסיד בהן. שריד אומר כי על הודעת ברק להיות ברורה, כך "שאפילו אנשים דוגמת בנימין בן-אליעזר יבינו ויפנימו אותה".
 
אתר האינטרנט של העיתון "הארץ" מדווח כי שריד אמר ש"אנשי מרצ התייצבו לעבודת הבחירות הקשה והם עושים את מרבית העבודה". "לא הייתי רוצה ששוב הם יצאו הפראיירים של הפוליטיקה הישראלית", הוסיף שריד.

יו"ר מרצ אמר את הדברים בעקבות דיווחים על מגעים שקיימו כביכול שר התקשורת, בנימין בן אליעזר, ויו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, ח"כ אריאל שרון, על הקמת ממשלת אחדות לאחר הבחירות.

ברק עצמו שב והכריז היום כי לא יצטרף לממשלת אחדות בראשות שרון, וכי "לא התקיימו, לא מתקיימים, ולא יתקיימו" מגעים בנושא. ברק אמר גם כי על בסיס עמדותיו שלו, קשה לו להאמין גם ששרון יוכל להצטרף לממשלה בראשותו. הערוץ הראשון מדווח כי בשיחות סגורות אמר ברק שלא יסכים להיות "הסייען של שרון".

שרון, לעומתו, רמז היום שוב כי מתנהלים מגעים להקמת ממשלת אחדות לאחר הבחירות. "לא כל דבר שיש מגעים צריך לדבר עליו", אמר שרון וחזר על הבטחתו: "אני אקים ממשלת אחדות".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by