בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקלה בעיצומים בעקבות ההסכמה בין האוצר להסתדרות 
 
 
חדשות נענע 

ההסכם בין הצדדים ייחתם הערב. עובדי הרשויות המקומיות מאיימים להמשיך את השביתה בטענה שהן לא יעמדו בתשלום תוספות השכר עליהן הסכימו ההסתדרות והאוצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ההסתדרות ומשרד האוצר הגיעו להסכם לפיו יקבלו העובדים תוספת שכר של 3.6 אחוז. בראיון לקול ישראל אמר יו"ר ההסתדרות, עמיר פרץ, כי ההסכם אליו הגיעה ההסתדרות עם האוצר הוא הסכם ביניים לשישה חודשים שנועד לתת "שקט תעשייתי".
 
עוד אמר פרץ כי העיצומים יימשכו עד אשר יאושר מסמך העקרונות על ידי האוצר בגלל "ניסיון העבר".

עלות המשוערת של תוספות השכר לעובדים תעלה לאוצר שלושה מיליארד שקלים. יצויין כי בתחילה סירב האוצר לקבל את בקשות ההסתדרות והסכים לתוספת שכר של 0.75 אחוז בלבד.

בחדר המצב של ההסתדרות הוחלט שלא להחריף את השביתה ומשרדי ממשלה שהיו אמורים לעבור מעיצומים לשביתה לא יעשו כן. קופות החולים יחזרו לעבודה. הרשויות לא יתנו שירותים קהילתיים אך יקבלו אזרחים בלשכות. לא יהיו שיבושים בתחבורה הציבורית.

באתר החדשות YNET דווח כי עובדי הנמלים חזרו לעבודה סדירה ובעקבות כך ביטלה רשות הנמלים את פנייתה לבין הדין לעבודה בבקשה להוציא צווי ריתוק לעובדים. בנמל חיפה מעוכבות עדיין 63 אוניות.

למרות ההסכמה בין הצדדים מאיימים עובדי הרשויות המקומיות שימשיכו בשביתה גם לאחר סיומה בטענה שהן לא יעמדו בתוספות השכר עליהן הסכימו ההסתדרות והאוצר.

עובדי משרד התחבורה ומשרדי הרישוי כבר הודיעו כי הם ימשיכו בשביתה עד אשר יאושרו בקשותיהם לתוספות שכר.
 

כתבות קודמות בנושא:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by