בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השופט חשין הוציא צו ביניים נגד 'צווי הגיוס' של ברק 
 
 
חדשות נענע 

מטה ברק החל בהפצת כ-800 אלף 'צווי שמונה' המזהירים מפני בחירתו של שרון. הדיון בנושא יימשך מחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט מישאל חשין, הוציא אחר הצהריים (שלישי) צו ביניים האוסר את המשך הפצתם של "צווי שמונה" מדומים במסגרת תעמולת הבחירות של מטה ברק. השופט חשין קבע כי הדיון בנושא יימשך מחר בבוקר.
 
הערב התקיים דיון בנושא בהנחייתו של השופט חשין. הדיון נמשך כשעה וחצי והמשכו נדחה למחר מאחר שנציגי ישראל אחת לא הגיעו אליו. צו הביניים שהוצא אחר-הצהריים בנושא יישאר בתוקפו עד למסירת ההחלטה מחר.

תומכי ברק החלו היום בהפצת 800 מכתבי דיוור ישיר, חלקם בפורמט של צו מילואים מדומים, המזהירים את הציבור מפני עלייתו של יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, לשלטון.

בחדשות Ynet דווח כי בדיון הערב התברר שהארבעה שעמדו מאחורי היוזמה שיגרו כ-238,000 מעטפות, שמתוכן התקבלו כ-18,000 בבתי אזרחים. עוד דווח כי הארבעה יידרשו להסבר מהו מקור המימון של המבצע.

"יש לך כמה ימים להחליט איזו מעטפה תחכה לך בתיבת הדואר - מעטפה שתזמן אותך להרפתקה צבאית מיותרת בעזה או בלבנון, או מעטפה שמבשרת לך שבעקבות הסכמי השלום, ימי המילואים שלך מתקצרים בחצי", נכתב בצווים. "זה לא תלוי באריק שרון - זה תלוי בך".

אזרחים רבים הגיבו בזעם על הגימיק התעמולתי וטענו כי הוא הבהיל אותם. ממטה ברק נמסר כי לא ידעו על היוזמה של חברי הקיבוץ ואולם ציינו כי הם מברכים עליה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by