בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחכה לאוטובוס? גלוש וראה איפה הוא כעת 

מחכה לאוטובוס? גלוש וראה איפה הוא כעת

 
 
מערכת סיון.קום

מערכת חדשה מאפשרת לגולשי האינטרנט בסיאטל לדעת את מיקום האוטובוס לו הם מחכים; בקרוב תפעל המערכת בכל מדינת וושינגטון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת חדשה לאיתור מיקומם וזמן הגעתם של אוטובוסים שפועלת בהצלחה בעיר סיאטל עתידה לפעול בקרוב בכל מדינת וושינגטון, ארצות הברית. על פיתוח המערכת שפועלת בעזרת האינטרנט אחראית אוניברסיטת וושינגטון, שחתמה על הסכם בלעדיות עם חברת דיגיטל רקורד.
 
המערכת החדשה מאפשרת לכל בעלי הגישה לאינטרנט כולל מכשירים ניידים, לצפות במיקום האוטובוס על גבי מפה בזמן אמת ולקבל את זמן ההגעה המשוער. תחזית זמן ההגעה מתאפשרת תודות למערכת שמשווה בין מד המהירות המותקן על האוטובוס ובין המרחק הנותר, מן הנקודה בו הוא נמצא ועד לנקודת היעד.

בקרוב מתכוונת חברת דיגטל רקורד להכניס את המערכת לשימוש המוני במערכת התחבורה הציבורית של מדינת וושינגטון. נכון להיום מותקנת על האוטובוסים במדינה מערכת ג`י.פי.אס שמאתרת בזמן אמת את מיקום האוטובוס ומודיעה הודעה קולית לנוסעים על התחנה הבאה. רקורד דיגיטל שמפעילה את המערכת הקיימת מתכוונת לשלבה בטכנולוגיה החדשה.

על מנת שתהיה מדוייקת, הוכנסו למערכת גם גורמי מזג אוויר לקויים או גורמים אחרים שעשויים להאריך את זמן ההגעה."אין חשיבות גדולה לזמן ההגעה של האוטובוס", אמר מנכ"ל דיגיטל רקורד, דיויד טורני, "עצם הידיעה שהאוטובוס יגיע בקרוב היא החשובה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by