בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גם פואד ורמון מתכוננים לקראת התמודדות על ראשות העבודה 
 
 
חדשות נענע 

פואד: אם תהיה התמודדות - גם אני אהיה שם. רמון למקורביו: אני רואה עצמי מועמד לראשות הממשלה. ח"כ אבי יחזקאל: הגיע הזמן למהפך דורי במפלגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התקשורת, בנימין (פואד) בן-אליעזר, ושר הפנים, חיים רמון, מתכוננים אף הם לקראת התמודדות אפשרית על ראשות מפלגת העבודה במקרה שראש הממשלה, אהוד ברק, יפסיד בבחירות לראשות הממשלה.
 
רמון אמר בימים האחרונים למקורביו, כי הוא רואה עצמו מועמד לראשות הממשלה. השמועות על האפשרות שיתמודד על ראשות המפלגה, גרמה למתיחות ביחסים בינו ובין יו"ר הכנסת, אברהם בורג, השוקל אף הוא התמודדות על ראשות המפלגה, וציפה לקבל את תמיכתו של רמון.

מקורב לרמון ולבורג אמר אמש כי "נראה שחיים רמון קיבל רעב לשלטון, והדבר משפיע על יחסיו עם אברום בורג. כולנו מקווים שהם יפתרו את המחלוקת ביניהם ורק אחד מהם ירוץ, כדי שנוכל לנצח במאבק את אהוד ברק". מקורביהם של רמון ובורג החלו כבר במאמצים להגיע לפשרה בין השניים ולמנוע פיצול אפשרי בהתמודדות על ראשות המפלגה.

בחדשות Ynet דווח כי בן-אליעזר אמר הבוקר בראיון ל"רדיו ללא הפסקה", כי אם תהיה התמודדות בתוך מפלגת העבודה ביום שאחרי הבחירות, יהיה גם הוא בין המתמודדים.

ח"כ אבי יחזקאל אמר בראיון לתחנה כי "הגיע הזמן שבמפלגת העבודה יהיה מהפך דורי".

אמש דווח כי בימים האחרונים קיים שר החוץ, שלמה בן-עמי, שיחות עם פעילים מרכזיים בעבודה, שמטרתן לבדוק את היקף התמיכה בו, במקרה שיתמודד על ראשות המפלגה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by