בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבי ברק לוחצים עליו להסיר מועמדותו 
 
 
חדשות נענע 

העסקה הנרקמת בעבודה: ברק ימונה לשר הביטחון אם פרס ינצח, ויזכה מחדש בראשות המפלגה - אם פרס יפסיד. המועד האחרון להסרת המועמדות - יום שישי ב-07:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבים לראש הממשלה, אהוד ברק, פנו אליו בימים האחרונים בבקשה לפנות את מקומו כמועמד לראשות הממשלה, לטובת השר לפיתוח אזורי, שמעון פרס, "בניסיון אחרון להציל את השלום ואת תנועת העבודה". כך אמר אמש (שלישי) גורם בכיר בישראל אחת, המקורב לברק. לראש הממשלה נותרו פחות משתי יממות להכריע, שכן יום שישי בשעה שבע בבוקר, 96 שעות בדיוק לפני פתיחת הקלפיות, נקבע בחוק כמועד האחרון להסרת מועמדות לראשות הממשלה.
 
הגורם אמר לעיתון "הארץ" כי בינתיים ברק מסרב לדון בשאלה, אך בני שיחו התרשמו שאפשר כי ישקול את האפשרות אם הסקרים שיתפרסמו לקראת סוף השבוע לא יורו על תזוזה משמעותית בדעת הקהל. על-פי העסקה המתגבשת במפלגת העבודה, פרס ירוץ במקומו של ברק לראשות הממשלה, ובתמורה ימנה אותו לשר הביטחון אם ינצח, ויפנה את מקומו לברק אם יפסיד. במקרה כזה, ברק יהיה גם מועמד מפלגת העבודה לתיק הבכיר בממשלת אחדות, אם תוקם.

מקורביו של פרס אמרו כי למרות הזמן הקצר שנותר עד הבחירות, הוא יסכים לקבל על עצמו את המועמדות לראשות הממשלה. המקורבים סיפרו כי בשיחות פרטיות הזהיר פרס מפני ניצחון של שרון והקמת ממשלת ימין, שיובילו, לדבריו, למלחמה ולבידוד מדיני.


מטה ברק הכחיש כי מקורביו פנו אליו בבקשה להסיר את מועמדותו. אלה העוסקים באפשרות שברק יפנה את מקומו, נמסר ממטה ברק, מסייעים לשרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by