בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תמיכה נפשית לנגמלים מעישון על צג הטלפון הסלולרי 

תמיכה נפשית לנגמלים מעישון על צג הטלפון הסלולרי

 
 
מערכת סיון.קום

חברת תקשורת סלולרית בספרד הכריזה מלחמה על העישון; התמיכה הנפשית באה למרבה הפלא מהטלפון הנייד; כל מנוי יזכה לקבל הודעות עידוד לסלולרי ללא תשלום בסגנון "נו בחייך! אתה יכול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למכשיר הטלפון הנייד שלנו יש ללא ספק שימושים רבים ומגוונים, יש כאלה שאפילו מתגרדים איתו במקומות כאלה או אחרים, ולא מעטים לועסים את האנטנה. אחרים, לעומת זאת, רואים בו מין שותף לדרך בכל מקום בו הם נמצאים. בספרד יש כאלה שהטלפון הסלולרי שלהם הוא גם חבר לתמיכה נפשית, ואביזר גמילה מעישון.
 
סוכנות רויטרס מדווחת כי, חברת תקשורת ספרדית החליטה להילחם בתופעת העישון ובצריכת הטבק הגוברת בספרד, המטרה - ספרדים לא מעשנים, האמצעי - הפלאפון. כן, קראתם נכון. החברה החלה לספק שירות גמילה ללא תשלום ללקוחותיה המעשנים. כל מנוי יזכה לקבל הודעות בסגנון "נו בחייך! אתה יכול!", "עשה מקלחת קרה" ועוד כהנה וכהנה הודעות תמיכה חברותיות. ההודעות נשלחות מספר פעמים ביום, על פי לוח זמנים בו קבועות נקודות תורפה של כוח הרצון.

החברה מנסה להוכיח, כי האפשרות המהפכנית לחבר טכנולוגיה חדישה עם עצות ידידותיות הנוגעות לחיינו אכן עשויה לעבוד, עם זאת לא ברור כיצד מתכוונת החברה להתמודד עם התמכרות לטלפונים הסלולריים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by