בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוזמה חדשה ללוחמה בפיראטיות: מי שיודה לא ייענש  

יוזמה חדשה ללוחמה בפיראטיות: מי שיודה לא ייענש

 
 
סיון.קום

בתמורה ירכשו העסקים תוכנות חוקיות; היוזמה החדשה מעוררת עניין רב וכבר מדווח על 2100 שיחות שנתקבלו מאז הפרסום ו-34 כניסות לאתר המיוחד שנפתח לשם כך

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איגוד הלוחמה בתוכנות פיראטיות, BSA, הכריז לאחרונה על יוזמה חדשה, במסגרתה תינתן מחילה רטרואקטיבית לאנשים שהשתמשו בתוכנות פיראטיות. הרג`יסטר מדווח, שהאיגוד לא יתבע עסקים בינוניים וקטנים, אשר יפנו אליו ויודו בשימוש בתוכנות לא חוקיות.
 
היוזמה החדשה מכונה "הפסקת אש" ("truce"). האיגוד מתכוון לפנות אל בתי עסק במספר ערים בארצות הברית, ולהציע להם חסינות מתביעה על שימוש בתוכנות לא חוקיות עד תחילת פברואר. בעזרת הרעיון החדש מקווה הארגון לעודד רכישת תוכנות חוקיות.

היוזמה תלווה בפרסומות ברדיו ובדיוור ישיר לבתי העסק בערים הנכללות בתוכנית. הארגון לא מתכוון להציע את ההסכם לחברות, שכבר מתקיימת נגדן חקירה. "ה-בי.אס.איי מאפשר לעסקים לוודא שכל התוכנות שלהם חוקיות", מתנסח בעדינות סגן הנשיא לענייני אכיפה באיגוד, בוב קרוגר. "בטווח הארוך, העתקת תוכנה יכולה לעלות הרבה יותר מאשר שימוש בתוכנה מורשה".

לדברי האיגוד, מאז הפרסום, התקבלו 2100 שיחות טלפון ו- 34 אלף כניסות לאתר המיוחד, שנפתח לשם כך. זו הפעם השלישית בחצי שנה האחרונה, שהאיגוד יוצא ביוזמה כזו.
אולם אמינותו של הארגון מוטלת בספק, ואין וודאות שעסקים יאמינו בכוונה הטובה שעומדת מאחורי היוזמה. בתחילת החודש התלונן קולג` דרום אפריקאי, כי האיגוד תבע ממנו 500 אלף דולר קנס על שימוש בתוכנות לא חוקיות. הקולג`, כך מסתבר היה זה שהודיע לאיגוד על אותן תוכנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by