בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: 'רק הלילה מתחילה מערכת הבחירות' 
 
 
חדשות נענע 

'וראיתי מצבים קשים מאלה', אמר רה"מ על סיכוייו להיבחר. ח"כ פינס: 'צלו של פרס, שהעיב עד כה על סיכוייו של ברק, יתפוגג מחר'. במפלגת העבודה כבר מתחילים בהאשמות הדדיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, אומר כי רק הלילה בחצות - כשיוברר סופית שאינו מפנה את מקומו לשר לפיתוח אזורי, שמעון פרס, כמועמד לראשות הממשלה - תחל מערכת הבחירות לראשות הממשלה.

 
בכנס תמיכה של ראשי עיריות היום (חמישי) בצהריים אמר ברק כי "למעשה רק בעוד עשר שעות מתחילה מערכת הבחירות". ראש הממשלה עקץ את מקורבו של פרס, ח"כ ניסים זוילי, שהאשים אותו באיבוד עשתונות: "מה לעשות, הדינמיקה של החיים הפוליטיים הביאה לידי כך שרק בחצות הלילה יבין גם מזכ"לנו לשעבר (זווילי) שיש רק מועמד אחד".

בחדשות Ynet דווח כי ברק התייחס גם לסקרים מהם עולה כי לא הצליח לצמצם את הפער בהתמודדות מול שרון באומרו כי "אני כבר ראיתי לא מעט סקרים וראיתי מצבים קשים מאלה, ויצאנו מהם כשעבדנו כולנו יחד".

כינוס ראשי העיריות תומכי ברק הפך במהרה לבמת התנצחות בתוך מפלגת העבודה. השרה דליק איציק תקפה את בכירי העבודה הנערכים לקראת התמודדות
על ראשות המפלגה, אם וכאשר יפסיד ברק בבחירות ואמרה: "אני רציתי להגיד שאני לא מגישה את מועמדותי לראשות המפלגה", כשהיא מפנה את הדברים לשרים שלמה בן-עמי ובנימין בן-אליעזר.

ח"כ ויצמן שירי, מנאמני ראש הממשלה, תקף אף הוא את בכירי העבודה הנערכים לקראת התמודדות ואמר כי: "אני כבר שומע שיש פה אנשים שמתכננים את היום שאחרי, ויש לנו כבר יותר מועמדים מחברי כנסת. תירגעו, תירגעו, לא תצמח לכם רבע טובה מההתנהגות שלכם, כי לכל אחד מהנוכחים כאן יש שליטה בדיביזיות הרבה יותר גדולות משלכם".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by