בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק הפסיק עבודתה של מרגלית הר-שפי כמורה בבי"ס בפסגות 
 
 
חדשות נענע 

למרות שהורשעה באי מניעת רצח רבין ונגזרו עליה תשעה חודשי מאסר הועסקה כמורה מחליפה ביישוב. ח"כ שריד: 'אולי בקרוב יגאל עמיר יהיה מנהל בית ספר באחת ההתנחלויות'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, הורה למנכ"לית משרד החינוך, שלומית עמיחי, להפסיק את העסקתה של מרגלית הר שפי כמורה מחליפה בבית הספר היסודי בפסגות.

 
בחדשות Ynet דווח כי ברק אמר שלא ירשה שחינוכם של ילדי ישראל יופקד בידי מי שנגוע במעורבות
ברצח יצחק רבין ז"ל.

מרגלית הר-שפי - שהורשעה באי מניעת רצח ראש הממשלה - שימשה כמורה מחליפה בבית-ספר יסודי בהתנחלות פסגות מזה כשלושה שבועות. דבר העסקתה נחשף בכתבת תחקיר של המקומון הירושלמי "כל הזמן".

 

שריד: 'זה מעיד על הקהילה, וזה מעיד על יושביה'

העסקתה של הר-שפי, ידידתו של יגאל עמיר, רוצחו של ראש הממשלה, ממומנת מקרן של כספי ההתנחלות פסגות שנועדה להוסיף שעות לבית הספר המקומי. עד היום הועסקה הר-שפי כמורה לדרמה בכיתה ד`.

הר-שפי הורשעה באשמת אי מניעת רצח ראש הממשלה ונגזרו עליה תשעה חודשי מאסר בפועל. השופטים במשפטה קבעו כי ידעה על כוונתו של יגאל עמיר לרצוח את רבין וכן שהוא נושא אקדח, אך לא עצרה בעדו או דיווחה על כוונותיו. הר-שפי, שהורשעה בשתי ערכאות משפטיות, הגישה ערעור על פסק הדין, ולכן טרם החלה בריצוי עונשה.

יו"ר מרצ ושר החינוך לשעבר, ח"כ יוסי שריד, הגיב על הידיעה באומרו כי "זה מעיד על הקהילה, וזה מעיד על יושבי הקהילה, והלוואי והייתי בטוח שזו הקהילה היחידה שהיתה מגלה יחס כזה מקומם ובלתי נסבל כלפי הר-שפי כמורה".

"אני משער שאולי יש עוד קהילות כאלה בארץ, וזה אולי סימן נוסף לשפל המוסרי והערכי שבו אנו שרויים בכלל, וקהילות מסויימות שנמצאות במקום מאוד מסויים בפרט", אמר שריד ברומזו על ההתנחלויות.

"מי יודע", אמר שריד, "אולי בקרוב יגאל עמיר יהיה מנהל בית ספר באחת ההתנחלויות".

הר-שפי עצמה סירבה להגיב לכתבה.האם נכון היה לפטר את הר-שפי? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by