בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עלייה במספר המחוברים לשירותי ווידאו דיגיטלי 

עלייה במספר המחוברים לשירותי ווידאו דיגיטלי

 
 
מערכת, סיון.קום

חברת טיבו ספקית שירות הוידאו הדיגטלי מדווחת גם היא על הפסדים, אם כי נמוכים מן הצפוי; מספר המנויים של השירות, החדש יחסית עלה ברבעון האחרון בכ-50 אחוז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית שירות הוידאו הדיגיטלי האמריקאית, "טיבו" (TiVo), מדווחת על הפסדים נמוכים מהצפוי ברבעון האחרון של שנת 2000. אתר החדשות סינט מדווח, כי הסיבה לכך היא גידול במספר המנויים של החברה.
 
"טיבו" הינו שירות טלוויזיה, הפועל על ידי כונן קשיח שמבצע הקלטה רציפה של השידורים. כך יכול הצופה ליצור לעצמו לוח שידורים מיוחד, וכן להשהות קטעים מסוימים בשידורים חיים כאילו היו שידורים מוקלטים, או לחזור אחורה לקטע שהוחמץ וכד`.

"טיבו" דיווחה ביום שלישי על הפסדי רבעון רביעי של 89.2 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 1.4 מיליון. ההפסדים מסתכמים ב- 2.19 דולר למנייה, לעומת תחזיות קודרות יותר של אנליסטים, 2.64 למנייה. ברבעון המקביל בשנת 99, החברה הפסידה 34.8 מיליון דולר, והכנסותיה הסתכמו ב- 182 אלף דולר בלבד. החברה סירבה לחזות, מתי תגיע לרווחיות.

על מנת לעבור למצב של איזון כלכלי, מתכוונת החברה להפחית בהוצאות השיווק בשנה הקרובה, ולחפש שותפויות עם רשתות טלוויזיה, מפרסמים וספקי תוכן. "המנויים מהווים חלק דומיננטי בהכנסות החברה", אמר המנכ"ל, מייקל רמזיי, "אולם ברצונו להגיע למצב, בו ישתוו ההכנסות ממנויים ומשותפויות".

מספר המנויים הרשומים לשירות הוידאו הדיגיטלי של טיבו הכפיל את עצמו ברבעון האחרון מ- 73 אלף ל- 136 אלף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by