בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר המכירות אי ביי ימנע מגולשים ליצור קשר בינהם דרך האתר 

אתר המכירות אי ביי ימנע מגולשים ליצור קשר בינהם דרך האתר

 
 
חדשות נענע 

אתר המכירות הפומביות לא יאפשר לגולשים ליצור קשר ביניהם דרך האתר; המטרה: למנוע מהם אפשרות לסגור עסקאות מחוץ לכותלי האתר; דובר החברה: רכישת מוצרי אי ביי מחוץ לאתר מהווה הפרה של תנאי השימוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר המכירות הפומביות eBay.com/ target="NanaArticleNewWin">אי ביי (eBay) החליט להגביל את האפשרות לשליחת מיילים לאתר. צעדים אלה, מקווים בחברה, ימנעו מאנשים לשלוח "דואר זבל" הגורם לעיתים לבעיות. כמו כן, תמנע החברה מהגולשים אפשרות ליצור קשר ביניהם דרך האתר, על מנת לסגור עסקאות מחוץ לeBay.com/ target="NanaArticleNewWin">אי ביי.
 
"רכישה של מוצרי eBay.com/ target="NanaArticleNewWin">אי ביי מחוץ לאתר מהווה הפרה של תנאי השימוש", אמר דובר החברה, קווין פרוסגלוב. לדבריו, eBay.com/ target="NanaArticleNewWin">אי ביי תודיע בימים הקרובים לחבריה, כי עליהם להימנע מפניות עסקיות שמגיעות אליהם באמצעות האי מייל.

בחודש שעבר הודיעה eBay.com/ target="NanaArticleNewWin">אי ביי, כי תפעל למניעת עסקאות שנסגרה בין אנשים שנפגשו באתר, וכי אנשים שיפעלו בניגוד להוראות אלו עלולים להענש בהשעיה מן האתר.

צעדיה הנוכחיים של החברה מונעים אפשרות להתקשרות ישירה שהיתה קיימת בעבר, יחד עם זאת ניתן לפנות לeBay.com/ target="NanaArticleNewWin">אי ביי בבקשה לקבל מידע על חבר אחר המנוי באתר, כך שנכון להיום ניתן לסגור עסקאות גם מחוץ לאתר וללא כל קושי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by