בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'הירוקים' הלכו לאיבוד ברשת 

'הירוקים' הלכו לאיבוד ברשת

 
 
עידו קינן

מסיבה לא ברורה, הכתובת הישנה של אתר 'מפלגת הירוקים' מפנה את הגולשים לאתר קרן הון הסיכון "ג'רוזלם גלובל ונצ'רז"; סמנכ"ל התפעול של הקרן: מדובר בטעות טכנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כתובת אתר מפלגת הירוקים מהבחירות הקודמות מובילה לאתר חברת הון הסיכון "ג`רוזלם גלובל ונצ`רז". המפלגה פתחה אתר חדש, אולם טרם הצליחה לעדכן את האינדקסים הישראליים, המובילים עדיין לאתר הישן.
 
הדומיין yerukim.org נרשם לפני יותר משנתיים על ידי מפלגת הירוקים. "האתר פעל איזושהי תקופה דרך אינטרנט זהב", אומרת הדס שכנאי, מזכ"ל תנועת הירוקים הארצית וחברת מועצת עיריית תל אביב יפו מטעם המפלגה. "אחרי כמה זמן אזל הכסף, והפסקנו את פעילותו".

בינתיים, טוענת שכנאי, מישהו השתלט על הכתובת yerukim.org. יש לציין, כי דומיין רשום אינו שייך לרושם, אלא מושכר לו על בסיס שנתי. אם הסתיימה תקופת הרישום, והרושם לא משלם בכדי לחדשו, חוזר הדומיין לציבור, והראשון שרושם אותו זוכה להשתמש בו.

בדיקה ברישום הדומיינים (WHOIS) מעלה כי האתר אינו רשום היום על שם איש, ופנוי לרישום. עם זאת, הכתובת מובילה לאתר של קרן הון הסיכון "ג`רוזלם גלובל ונצ`רז" (שכתובתה הרשמית היא jgventures.com). "זו הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על זה", מוסר בתגובה סמנכ"ל התפעול של הקרן, יואל וייס. "יש לנו מספר דומיינים, אבל זה לא אחד מהם". וייס טוען כי מדובר בטעות טכנית, והורה על בדיקת העניין.

מפלגת "הירוקים" החלה לעבוד על אתר חדש לפני מספר חודשים, אולם הוא טרם עודכן באינדקסים הישראליים. המפלגה קיימת משנת 1997, ויש לה שני חברי מועצה בעיריית תל אביב. בדצמבר אשתקד לקחה נציגת המפלגה טפסים להצגת מועמד לראשות הממשלה. "רצינו להריץ מועמד `ירוק`", מסבירה שכנאי, "אבל במצב הפוליטי הנוכחי, אם ענק כמו פרס לא מצליח להשיג חתימות, למה שאנחנו נצליח?"

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by