בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-AOL טיים-וורנר לא מאמינים במודל העסקי של ברטלסמן-נפסטר 

ב-AOL טיים-וורנר לא מאמינים במודל העסקי של ברטלסמן-נפסטר

 
 
מערכת סיון.קום

ההצהרות של נפסטר בדבר הפעלת השירות בתשלום נועדו על מנת להפוך את השירות ללגיטימי; חברות התקליטים לא משתכנעות וחוששות שנפסטר תתחמק מתשלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התוכניות של חברת התקליטים ברטלסמן ופלטפורמת שיתוף הקבצים נפסטר, להפיק רווחים ולקבל לגיטימציה לפעולה באמצעות גביית תשלום, נתקלת בקשיים מצד AOL-טיים-וורנר. התאגיד החדש הביע לאחרונה חוסר אמון בהצלחת המודל העסקי של חברת הבת ברטלסמן- נפסטר.
 
ההתבטאות החדשה נובעת מאינטרסים ברורים. בין החברות הרבות שנמצאות תחת התאגיד, נמנית גם ענקית התקליטים "וורנר מיוזיק", שהצטרפה בהצהרה הנוכחית לחמשת חברות התקליטים הגדלות.

"דיברנו עם אנשי ברטלסמן" אמר מנהל בכיר ב-AOL-טיים-וורנר, רית`ארד פארסונס, "אבל לא ראינו מודל עסקי שמבסס את המציאות שסביב החלום".

התבטאות זו אינה הביקורת היחידה נגד חברת התקליטים שבחרה לשתף פעולה עם האויב, לאחרונה הודיע מנכ"ל יוניברסל, ז`אן-מארי מסייה, כי במידה ובית-המשפט האמריקני ימצא את נפסטר אשמה בהפרת זכויות יוצרים, יוניברסל לא תסכים להתפשר מחוץ לבית המשפט.

ליוניברסל יש כבר קרדיט על מקרה דומה: בתביעה כנגד אתר האינטרנט MP3.com, הייתה יוניברסל החברה היחידה שלא התפשרה עם האתר מחוץ לכותלי בית המשפט. לפיכך, קיבלה יוניברסל פיצוי גדול יותר משותפותיה למאבק. אולם נפסטר, להבדיל מ- MP3.com, הרוויחה מעט מאוד כסף, וחברות התקליטים חוששות שלא יהיה לה ממה לשלם להן את הנזק, אם תורשע.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by