בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיזבאללה מבטיח לכלול בחילופי השבויים גם אסירים פלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

על פי דיווח בלבנון מסייעים גורמים בכירים ברשות הפלסטינית בגיבוש רשימת האסירים שישוחררו במסגרת העיסקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון הלבנוני "אל-מוסתקבאל" מפרסם הבוקר ידיעה לפיה מאשרים גם מקורות פלסטיניים את הידיעות על התקדמות של ממש המשא ומתן על שחרור החיילים השבויים מידי החיזבאללה.
 
המקורות הפלסטיניים אמרו לעיתון, כי תוצאות המגעים יתבררו בקרוב מאוד ובמסגרת העסקה נדון גם שחרורם של אסירים לבנונים, פלסטינים ואיראנים, המוחזקים בבתי הכלא הישראליים תמורת שחרור השבויים הישראלים.

לדברי המקורות הפלסטינים, מי שמטפל במעקב אחר העסקה מן הצד הפלסטיני היא ועדת לבנון של תנועת הפתח והמשרד לענייני אסירים ברשות, שהכין רשימות של אסירים פלסטינים הכלואים בישראל.

מקורות פלסטיניים בכירים, הקשורים לעסקה, אומרים כי קיבלו הבטחה מהחיזבאללה כי היא תכלול גם אסירים פלסטינים. עם זאת ציינו המקורות הפלסטיניים, כי הדיבורים על עסקה לפני הבחירות מוגזמים מעט, שכן מעריכים שברק לא רוצה להצטייר כמי ששחרר אסירים כדי לשפר את מצבו בבחירות.

המקורות גם ציינו, כי אם ינצח אריאל שרון בבחירות עלולה העסקה להסתבך, ובחיזבאללה מעריכים כי במקרה כזה יקטנו הסיכויים שתיסגר בעתיד הקרוב.

אתמול פרסם העיתון "אל-מוסתקבאל" ידיעה לפיה עסקת חילופי השבויים נכנסה לשעות ההכרעה האחרונות, וכי על פי מקורות בחיזבאללה, הישראלים להוטים מאוד לבצע אותה עוד לפני הבחירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by