בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל שרון: מכתב לבוחר 

אריאל שרון: מכתב לבוחר

 
 
אריאל שרון

"אני יודע שאתם רוצים אחדות. רק אחדות תביא לנו שלום אמיתי, שלום שישמור עלינו". יו"ר תנועת הליכוד, אריאל שרון, בפניה אחרונה למצביעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שלום לכם,

בחודשים האחרונים חרשתי את הארץ לאורכה ולרוחבה. פגשתי עשרות אלפי אנשים, לחצתי אלפי כפות ידיים, נאמתי, דיברתי, הסברתי וגם הקשבתי.

הקשבתי להרבה מאד אנשים צעירים. רובם תמכו, עודדו, הסתכלו כמוני אל העתיד בתקווה, חלקם הביעו דאגה וחשש, מיעוטם שאלו אותי שאלות קשות ונוקבות.

אני בטוח שגם לכם יש תקוות, ציפיות וגם חששות ושאלות. כיצד נוכל להגיע לשלום יציב ואמיתי שיתן לנו ביטחון לשנים ארוכות? איך תראה החברה הישראלית בשנים הקרובות? איך נתגבר על הפערים והשסעים ביננו? מהם הערכים שעל פיהם נגדל את ילדינו?

כאשר שואלים אותי את השאלות הללו אני נוהג לומר: "תראו כמה כבר עשינו". תראו לאיזה השגים אדירים הגענו בחמישים ושתיים שנים בלבד. עשינו זאת, כי האמנו בעצמנו ובמטרה המשותפת לכולנו. הצלחנו, כי שילבנו ידיים ודחפנו קדימה במאמץ משותף. זה לא היה קל, לעיתים כמעט התייאשנו, אבל בסיכום ביניים אני יכול להגיד שעשינו פה כמה דברים לא רעים בכלל.

עשינו את זה, כי ידענו להתגבר על המחלוקות הפנימיות ולהתאחד למען המטרה המשותפת לכולנו - לחיות בארץ הזאת בביטחון, לחיות בארץ הזאת בשלום אמיתי ביננו ועם השכנים שלנו, לחיות בארץ הזאת ברווחה ובשגשוג. אני חושב שזה בהחלט מגיע לנו.

עכשיו תשאלו אותי איך אני אעשה את כל הדברים היפים האלה? אתם תעזרו לי. אתם תלכו יחד. אתם תפיצו בין החברים שלכם את מסר התקווה והאחדות.

אמרתי כמה וכמה פעמים במהלך הקמפיין ולפניו שאני שואף להקים ממשלת אחדות. אני תמיד אומר את מה שאני מתכוון ומתכוון למה שאני אומר. אני אקים ממשלת אחדות. אבל אחדות בין פוליטיקאים תעבוד רק אם היא תייצג את רצון העם.

אני יודע שאתם רוצים אחדות. רק אחדות תביא לנו שלום אמיתי, שלום שישמור עלינו, שלום שיעניק לנו דחיפה אדירה לקראת העתיד.

בשישה בפברואר יש לכם הזדמנות לבטא את הרצון שלכם בקול חזק וברור. אל תיקחו את הבחירות האלה כדבר מובן מאליו. אתם חייבים להצביע. אתם חייבים להצביע בעד ביטחון, אתם חייבים להצביע בעד אחדות, אתם חייבים להצביע בעד שלום, אתם חייבים להצביע בעד העתיד.

אני מקווה שתצביעו בעדי (הפתק הצהוב עם השם אריאל שרון), אבל אני מבטיח לייצג נאמנה ולקיים את כל הבטחותיי גם עבור אלה שיבחרו במועמד האחר. כי אחרי הכל, רק ביחד נצליח.

תודה, אריאל שרון

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by