בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אהוד ברק: מכתב לבוחר 

אהוד ברק: מכתב לבוחר

 
 
אהוד ברק

"בשישה בפברואר, יום הבחירות, אל תחשבו עליי או על שרון. תחשבו על הילדים שלכם". ראש הממשלה, אהוד ברק, בפניה אחרונה למצביעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אזרחים יקרים,
נותרו כעת שעות אחדות עד ליום הבחירות. זהו רגע מכריע מאין כמוהו לעתידה של מדינתנו. כפי שוודאי רובכם שמע מכלי התקשורת, בשיחות השלום שהתקיימו בטאבה, עשינו עוד צעד קדימה וכעת אנחנו קרובים יותר מאי פעם להשגת הסדר קבע עם הפלשתינאים. לא עוד הסכם הבנות, לא עוד הסכם ביניים, כי אם הסדר קבע אמיתי וסופי עם הפלשתינאים. כזה שישים סוף לסכסוך וסוף להרג האינספוי של בנינו.

עכשיו, בקילומטר האחרון של המסע לשלום, זה לא הזמן לבעוט בכל מה שהשגנו. זה לא הזמן לומר נואש ולחזור אל מעגל האלימות, אל עוד עימות ואולי אפילו לעוד מלחמה.

הבחירות האלה הן לא עליי ולא על אריק שרון. הבחירות האלה הן על עתיד ילדינו.
בבחירות האלה אתם תחליטו אם נעניק לילדים שלנו את תקוות השלום - או נחזור ונכיר לדור נוסף את אימת המלחמה.

כמי ששירת 35 שנה בצה"ל - אני מכיר את זוועות המלחמה. זוועות אלה הן שדחפו אותי אל תוך הפוליטיקה. השכול והכאב הם שדרבנו אותי להגיש את מועמדותי ב-99 לראשות הממשלה ולעשות כל שביכולתי כדי שאף משפחה בישראל לא תאבד עוד במלחמה את היקר לה מכל. שליחות זו, היא שמדרבנת אותי גם עכשיו להמשיך הלאה. ואני לא אפסיק, ואני לא אוותר ואני אמשיך בכל כוחי לבדוק ולבחון האם ברגע הנתון אפשר יהיה להגיע לשלום.

אני סבור כי כשם שהיה זה נכון להוציא את צה"ל מבלנון - כך נכון היום להוציא את צה"ל ואת אזרחינו מקו האש בשטחים, ולהביא להפרדה מלאה בינינו לבין הפלשתינאים: אנחנו כאן והם שם. הסכם שלום עם הפלשתינאים יעניק לישראל גבולות בטוחים וירושלים גדולה עם רוב יהודי מוצק לדורות. עם זאת, לא אוותר על האינטרסים החיוניים לקיומה של מדינת ישראל: בשום מקרה לא אסכים לקבל את זכות השיבה ולא אחתום על מסמך המעביר את הריבונות בהר הבית לפלשתינאים.

אני באמת חושב שהגיע הזמן שילדינו יחיו בשלום ולא רק יחלמו או יציירו שלום. בשישה בפברואר, יום הבחירות, אל תחשבו עליי או על שרון. תחשבו על הילדים שלכם.

בברכה, אהוד ברק
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by