בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי הרשויות מאיימים לשבש את מערכת הבחירות 
 
 
חדשות  נענע

הסתדרות הפקידים מאיימת להחריף ממחר את השביתה בחסימת כבישים ובמניעת פריסה של קלפיות באמצעות סגירת בתי הספר; אין התקדמות במו"מ בין הרשויות לאוצר; ההסתדרות מאיימת להשבית שוב את המשק כאות הזדהות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתדרות הפקידים מאיימת להחריף ממחר (שני) את שביתת עובדי הרשויות המקומיות. בין היתר מתכננים עובדי הרשויות לחסום כבישים עם משאיות האשפה, ולנעול בתי ספר במטרה למנוע את הצבת הקלפיות יום לפני הבחירות.
 
יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט מישאל חשין, פנה ליו"ר ההסתדרות, עמיר פרץ, וביקש ממנו לפנות לעובדים כדי למנוע את השיבושים בהיערכות לבחירות. פרץ שוחח עימו והבטיח שיעשה כמיטב יכולתו למנוע שיבושים מסוג זה.
 

ההסתדרות מאיימת בשביתת הזדהות

בינתיים אין התקדמות במשא ומתן בין ראשי הרשויות למשרד האוצר באשר למקור הכספי למימון תוספות השכר לעובדי הרשויות, וערמות הזבל מוסיפות להצטבר ברחבי הארץ. על פי הערכת איגוד ערים דן הצטברו עד כה ברחובות תל אביב כ-6000 טונות פסולת, זאת גם לאחר פינוי חלק מהפסולת על ידי העובדים תחת צווי ריתוק במהלך הימים האחרונים. היום שבתו סייעות הגננות ומרבית גני הילדים נסגרו באחת.

ראשי השלטון המקומי דחו בצהריים (ראשון) הצעה מטעם שר האוצר, אברהם שוחט, בטענה כי היא תכניס את הרשויות לגרעונות גדולים. שוחט הציע, שהרשויות המקומיות ישלמו שליש משכר העובדים, הממשלה שליש נוסף ועל השליש האחרון יסוכם לאחר הבחירות.

בהסתדרות שוקלים להשבית שוב את כל המשק להזדהות עם עובדי הרשויות השובתים, למרות ההסכם עם האוצר בו סוכם על "שקט תעשייתי" מצד ההסתדרות למשך חצי שנה.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by