בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנוער בקנדה חשדן בנוגע לידידים וירטואליים 

הנוער בקנדה חשדן בנוגע לידידים וירטואליים

 
 
מערכת סיוון.קום

ממחקר בקנדה עולה כי רוב הנוער המקומי המשתתף בצ'אטים באינטרנט אינו מעביר את המפגש הוירטואלי לעולם האמיתי; כ-20 אחוז בלבד מהנשאלים יפגשו במציאות את ידיד הרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הורים קנדיים יכולים לנשום לרווחה, ילדיהם אינם נוטים לרוץ ולפגוש את ידידיהם הוירטואליים אותם פגשו בחדרי שיחה, כך על פי מחקר חדש הנקרא "הפנים של הרשת" של חברת מחקר בינלאומית בשם Ipsos-Reid.
 
אף כי רמת ההשתתפות בחדרי שיחה באינטרנט הינה גבוהה מאוד בקרב הנוער, כ-80 אחוז מקרב הנבדקים הקנדיים, לא ייקח את המפגש הוירטואלי אל מעבר למחשב. בממוצע, 43 אחוזים מהנבדקים טענו כי נשארו בקשר (דואר אלקטרוני) עם אדם אותו פגשו בחדר שיחה, זאת בהשוואה ל-20 אחוז בלבד שטענו, כי לקחו את המפגש צעד אחד קדימה, לפגישה במציאות.

לעומת הקנדים, צעירי דרום קוריאה נוטים יותר לפגוש ידידים וירטואליים במציאות (כ-37 אחוזים), ואילו בקצה השני של הסרגל, נמצאים הבריטים אשר הכי פחות סביר שילכו לפגוש ידידי רשת במציאות (כ-16 אחוזים).

המחקר בדק מעל לעשרת אלפים משתתפים צעירים בגילאים 12 עד 24 ב-16 מדינות. המחקר בחן את הידע, ההרגלים וההתנהגויות של גולשים אלה. נמצא, כי חדר השיחה הוא הפופולרי ביותר, ועל כן נבדק עד כמה רחוק ילכו המשתתפים עם הכרות מסוג זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by