בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יממה לבחירות: הפער נשמר 
 
 
חדשות נענע 

סקר 'דחף': שרון 56 אחוזים; ברק 38 אחוזים. סקר 'גאלופ': שרון 55 אחוזים וברק .36 למרות הסקרים במטה ברק לא מאבדים תקווה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקרי מכון `דחף` ו`גאלופ` המתפרסמים בעיתוני הבוקר (שני) מראים כי הפער בין המועמדים לראשות הממשלה התייצב סביב ה-20 אחוזים.
 
24 שעות לפני פתיחת הקלפיות ואריאל שרון מוביל עם 56 אחוזים לעומת 38 לברק בסקר של מכון `דחף` המתפרסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות". אתר Ynet מדווח כי בסקר `גאלופ` ב"מעריב" זוכה שרון ל-55 אחוזים לעומת 36 לברק.

למרות הסקרים לא איבדו במטה ברק תקווה. כעת מתרכזים המאמצים של הרגע האחרון בגיוס הקול הערבי. אמש הכריז ברק בכנס תמיכה בבאר שבע: "למרות הסקרים - אני הולך לנצח". הדוברים בכנס, בדואים מהנגב, קראו לערביי ישראל שלא להחרים את הבחירות או להטיל פתק לבן אלא להצביע בעד ברק. סקרים פנימיים במטה ברק הצביעו על פער של 14 אחוזים לטובת לשרון, אולם האופטימיות במטה נשמרת ומתבססת על ריבוי פעילי ברק ברחוב בימים האחרונים.

במטה ההסברה של מועמד הליכוד לראשות הממשלה, מביעים סיפוק מהסקרים המורים על העלייה בתמיכה באריאל שרון. "תשדירי השנאה" נגד שרון גרמו לאפקט בומרנג, לדבריהם, והציבור מסתייג ממסרי ההפחדה שהציג מטה ברק. לפי סקרים שערך המטה רוב הציבור סבור שדווקא ברק מסוכן לישראל ולא שרון. במטה שרון מרוצים מההחלטה להימנע ממתקפה אישית ובוטה על ברק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by