בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלימות בבחירות: פעיל שרון פצוע קשה בראשו  

אלימות בבחירות: פעיל שרון פצוע קשה בראשו

 
 
חדשות נענע 

מלחמת גרסאות בין שני המטות, המאשימים זה את זה בבריונות, באשר לנסיבות הפציעה. מטה שרון הגיש תלונה במשטרה. מטה ברק: מנכ"ל הליכוד שכר בריונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטטה בין פעילי שני מטות המועמדים לראשות הממשלה בצומת הרחובות רוקח ונמיר בתל-אביב הסתיימה היום בפינוי אחד מפעילי שרון לקבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב, כשהוא פצוע בראשו.
 
לטענת מטה שרון, פעילים של מטה ברק תקפו באלות פעילי שרון. לדברי המטה, נפצעו חמישה פעילי שרון באירוע. אחד מהם, דניאל בן-דוד, נפצע באורח קשה והובהל לבית החולים איכילוב. פצוע אחר קיבל טיפול במקום. עוד טוענים במטה שרון כי אחד מפעילי שרון, נכה צה"ל, ספג מכות ברגלו.

מטה שרון מסר כי "אם אהוד ברק לא יורה להפסיק לאלתר את פעולת הבריונים ששכר המטה שהוא עומד בראשו, הוא יהיה האחראי הישיר והמיידי לכל חבלה או פציעה של מי מפעילי הבחירות". המטה הגיש תלונה למשטרת ישראל.

במטה ברק טוענים כי בתקרית נפצעו שני פעילי שרון, שהיו בשיירת בריונים שניסתה לתקוף את פעילי ברק במספר צמתים באזור. "פעיל אחד במטה שרון פונה לבית החולים במצב קל, והוא בוודאי לא נכה צה"ל - כי אם בריון שכיר שנשכר על ידי מנכ"ל הליכוד, אורי שני", נמסר ממטה ברק.

ממטה ברק נמסר גם כי הם מגנים כל צורה של אלימות. במטה טוענים כי מזה מספר שבועות שאנשי שרון מתקיפים פעילי ברק במספר מוקדים ברחבי הארץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by