בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מטה ברק מרכז המאמץ במגזר הערבי 
 
 
חדשות נענע 

ברק פנה אמש בהודעה טלפונית מוקלטת לאזרחים הערבים לבוא לקלפיות. בן-עמי דרש מאהרונישקי לפטר את אליק רון. רענן כהן קרא למשטר לנהוג באיפוק מירבי במגזר הערבי ביום הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטה ברק מרכז את המאמצים של הרגע האחרון בניסיון להגדיל את שיעור ההצבעה ברחוב הערבי. ראש הממשלה עצמו פנה אמש בהודעה מוקלטת לעשרות אלפי בתי אב במגזר הערבי. קודם לכן דרש השר לביטחון פנים, שלמה בן-עמי, ממפכ"ל המשטרה, רב ניצב שלמה אהרונישקי, לקצר את שירותו של מפקד המחוז הצפוני, ניצב אליק רון, ולהציב במקומו את מחליפו, ניצב יעקב בורובסקי.
 
בפנייתו האישית, המוקלטת בקולו שלו, אומר ברק למצביעים הערבים כי כראש ממשלה הוא נושא באחריות למותם של 13 האזרחים הערבים בהפגנות שפרצו בתחומי הקו הירוק בחודש אוקטובר. ברק שב והביע צער על מותם ואומר כי "לפני שנה וחצי קיבלתי מכם תמיכה עצומה. אני חוזר אליכם היום, לקבל מנדט להשלים את המשא ומתן לשלום, ולהמשיך במאמצים שהתחלתי לצמצום הפערים".

קודם לכן פנה, כאמור, השר בן-עמי למפכ"ל אהרונישקי בדרישה לקצר את שירותו של אליק רון. העילה לדרישה היא הביקורת שמתח מפקד המחוז הצפוני של המשטרה על הבעת הצער של ראש הממשלה לפני ערביי ישראל בשבוע שעבר. אליק רון הואשם על ידי ראשי המגזר הערבי באחריות עקיפה למותם של 13 האזרחים הערבים. המפכ"ל אהרונישקי סירב להיענות לדרישתו של השר בן-עמי.

מזכ"ל מפלגת העבודה ושר העבודה והרווחה, רענן כהן, קרא אתמול למשטרה לנהוג באיפוק מירבי ביישובים הערביים ביום הבחירות.

(קול ישראל והערוץ הראשון)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by