בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר אחרון: שרון- 58 אחוז, ברק-42 אחוז 
 
 
חדשות נענע 

בסקר אחרון שנערך הערב על ידי מכון 'דחף' בראשות מינה צמח נשמר הפער הגדול בין שרון וברק. התאוששות מסוימת במצבו של ברק במגזר הערבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקר אחרון שנערך על ידי מכון דחף בראשותה של ד"ר מינה צמח מראה כי נשמר הפער בין יו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, אריאל שרון, לבין ראש הממשלה אהוד ברק.
 

על פי תוצאות הסקר מקבל שרון-56 אחוז, ברק-37 אחוז ושבעה אחוזים עדיין צפים. לאחר פילוח של הקולות הצפים מקבל ברק-42 אחוז ושרון-58 אחוז.

הסקר פורסם בתוכנית "עובדה" בערוץ 2. בתכנית ציינה ד"ר צמח כי חלה התאוששות מסוימת במצבו של ברק ברחוב הערבי, ויותר מצביעים ממגזר זה אומרים כי יילכו להצביע עבורו. בקרב הוותיקים, לעומת זאת, ישנה "תזוזה קלה" לכיוונו של שרון.

ברחוב הערבי מקבל ברק 28 אחוז, יותר ממה שקיבל בסקרים האחרונים, שרון מקבל בקרב הערבים ארבעה אחוזים, 68 אחוז מקרב הערבים סירבו לומר עבור מי יצביעו.

בקרב העולים החדשים מקבל אהוד ברק-17 אחוז שרון-37 ו-36 עדיין לא החליטו. בקרב החרדים מקבל שרון-98 אחוז וברק שני אחוזים בלבד.

ד"ר צמח סייגה את התוצאות וציינה כי פילוח המתלבטים נעשה באופן כזה שהערכות הן כי בסופו של דבר יצביעו רובם עבור ברק מאחר והם באים ממחנה השמאל. צמח הוסיפה כי היא אינה יודעת איך יצביעו המתלבטים ברגע האמת, וייתכן כי בסופו של דבר כולם יצביעו לברק.
 

כתבות קודמות בנושא:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by