בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל הולכת לקלפי  
 
 
חדשות נענע 

4.5 מיליון ישראלים, בעלי זכות הצבעה, יכולים לממש היום את זכותם ולבחור את ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל. הקלפיות ייפתחו בשעה 7:00 וייסגרו בשעה .22:00 יום הבחירות הוכרז כיום שבתון מלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החל מהשעה 7:00 בבוקר ייפתחו ברחבי המדינה 7045 קלפיות בהן יוכלו 4.5 מיליון ישראלים, בעלי זכות הצבעה, לממש את זכותם ולבחור את ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל.
 
בקלפי יועמדו לרשות המצביעים שלושה פתקים: על שניים יהיו רשומים שמות המועמדים והשלישי פתק ריק. פתק זה נועד למקרה שבו אזלו הפתקים של המועמד הרצוי. במקרה כזה יש לרשום את שם המועמד והקול יספר כקול מן המניין.

פתק ריק הינו פסול ולא ייספר במניין הקולות הסופי.

הקלפיות יסגרו בשעה 22:00 למעט ישובים קטנים בהם יסגרו הקלפיות בשעה 20:00. מי שיימצא בקלפי במועד הסגירה יוכל להצביע אולם לא מומלץ לדחות את ההצבעה לרגע האחרון.

גם אזרחים שלא קיבלו הודעה לבוחר זכאים להצביע אך עליהם לברר במוקדי המידע את מקום ההצבעה שלהם. ועדת הבחירות המרכזית תפעיל ביום הבחירות שישה מוקדי מידע שבהם ניתן יהיה לברר פרטים הנוגעים לבחירות. המוקדים יפתחו בשעה 7:00 עם פתיחת הקלפיות ויסגרו בשעה 22:00 עם סגירתן. מספרי הטלפון במוקדי המידע: עברית 1-800-200-131, ערבית 1800-200-132, רוסית 1-800-200-133, אנגלית 1-800-200-134.
את מקום ההצבעה ניתן לברר גם באתר www.elections.gov.il.

יום הבחירות הוכרז כיום שבתון מלא. במסגרת יום השבתון לא יפעלו משרדי הממשלה, כל מפעלי התעשייה, הרשויות המקומיות, מערכת החינוך ומוסדות ציבור. בבתי החולים לא יפעלו מרפאות החוץ ויושבתו גם מרפאות קופות החולים. שירות 144 של בזק יעבוד כרגיל וכן גם מוקדי התמיכה של חברות האינטרנט.

התחבורה הציבורית, בתי הקפה, מסעדות, בתי קולנוע, תיאטראות והקניונים יפעלו כרגיל.

תוצאות הבחירות הסופיות (כולל הקולות במעטפות הכפולות) יוודעו רק בסוף השבוע. ועדת הבחירות המרכזית מקווה להשלים את ספירת כל הקולות עד יום חמישי בערב או לכל המאוחר ביום שישי בבוקר.

בשעה עשר בלילה יחלו משדרי הבחירות בשני ערוצי הטלוויזיה ובהם יפורסמו מדגמי הבחירות. המדגם של ערוץ 1 שנערך על ידי חברת "מדגם" יפורסם במקביל גם באתר הבחירות של ערוץ 1 בנענע www.channel1.co.il.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by