בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמינם מגיע להופעות בבריטניה למחאת ההומוסקסואלים 
 
 
חדשות נענע 

זמר הראפ, אמינם, מגיע לשלוש הופעות בבריטניה וארגוני ההומוסקסואלים יוצאים במתקפה נגדו. בשבוע שעבר הוחרמו אלבומיו מאוניברסיטת שפילד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעיל זכויות ההומוסקסואלים, פיטר טאצ`ל, האשים את זמר הראפ השנוי במחלוקת, אמינם, בעידוד דעות קדומות נגד הומוסקסואלים.
 
אמינם (28), שכבר הותקף בעבר על ידי גורמים שונים על שיריו האלימים, יגיע השבוע לבריטניה לשלוש הופעות וצפוי לעמוד מול הפגנות של ארגונים הומוסקסואלים המאשימים אותו בהומופוביה והסתה כנגדם.

טאצ`ל, שעומד בראש ההפגנות נגד הזמר, אמר אתמול כי הוא וקבוצות פעילים נוספות מתכוונים לקיים הפגנות נגד "ההומופוביה" של אמינם.

" בלגלוגו על ההומוסקסואלים הוא נותן לגיטימציה להומופוביה ושנאה עיוורת נגדם" אמר טאצ`ל והוסיף: " הוא מתכוון להתחמק בכוונה מהופעה במקומות ציבוריים כדי לו להתעמת אתנו".

בלהיטיו של אמינם ישנם ביטוי אלימות שונים שגרמו לביקורת חריפה נגדו. להיטו הגדול ביותר "stan" מספר על מעריץ אובססיבי שמטביע את חברתו ומתאבד. בשיר "role model" מתאר סלים שיידי (כינויו של אמינם) כיצד הוא מכה את אמו באת חפירה.

בשיר אחר ישנו משפט האומר שיש להפחיד את ההומוסקסואלים ולהרגם.

סבתו של אמינם (שמו האמיתי הוא מרשל מת`רס) יצאה להגנה על נכדה בטרם הגיע לסיבוב ההופעות בבריטניה. " אני לא חושבת שהוא ילד רע, אני אוהבת את הנכד שלי" אמרה סבתו, בטי קרזין.

למרות שבמשך כל הראיון גוננה על נכדה היא ציינה שלא כל שיריו הם לרוחה. " אני לא אוהבת את מילות השירים שלו אך כל זמרי הראפ משתמשים בביטויים כאלו.

גם בארה"ב מתקיפים ארגוני ההומואים והלסביות את הזמר. הליגה ההומוסקסואלית נגד השמצה האשימה אותו בסקסיזם והומופוביה והביעה כעס על כך שהזמר מועמד לארבעה פרסי גראמי.

הארגון חבר לקרן למניעת אלימות במשפחה שיצא בקמפיין "לא לאמינם" ויחד הם מקווים להרחיקו מטקס חלוקת הגראמי שייערך ב21- לפברואר.

יצויין כי בשבוע שעבר הוחרמו תקליטיו של אמינם מאוניברסיטת שפילד בבריטניה ביוזמת אגודת הסטודנטים לאחר שסטודנטים רבים התלוננו על שיריו ההומופובים.
 
מחפשים סיבות נוספות להחרים את אמינם? מדברים על זה עכשיו בפורום מוסיקה בנענע

סטודנטים באנגליה: אמינם - אויב ההומוסקסואלים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by