בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתחו הקלפיות לבחירות לראשות הממשלה 
 
 
חדשות נענע 

כל הסקרים מנבאים ניצחון חד משמעי למועמד הליכוד, ח"כ אריאל שרון. מטה העבודה: "ברק מבין שהתבוסה קרבה". הלילה מתכוון שרון להציע לברק להצטרף לממשלת אחדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לראשונה מאז קום המדינה, יתקיימו היום (שלישי) בחירות מיוחדות לראשות הממשלה בלבד. הקלפיות, שנפתחו בשעה 07:00 הבוקר תהיינה פתוחות ברציפות עד השעה 22:00 הערב.
 

ספירת הקולות צפויה להיות מהירה בהרבה ממערכות בחירות קודמות, זאת בשל העובדה כי מדובר בשני פתקי הצבעה בלבד. בוועדת הבחירות מעריכים כי כבר לפנות בוקר תהיינה התוצאות כמעט סופיות.

כל הסקרים מנבאים ניצחון חד משמעי למועמד הליכוד, ח"כ אריאל שרון. מכון "דחף" מנבא כי ההפרש בין שרון למועמד העבודה ראש הממשלה, אהוד ברק, יעמוד על 16 אחוזים, כאשר שרון זוכה ב-58 אחוזים וברק ב-42 אחוזים לאחר פילוח הקולות הצפים.

באתר `הארץ` דווח כי לפי סקר פנימי של חברת טלסקר ההפרש בין ברק לשרון הוא 14 אחוזים. "זהו, גם לברק נפל אתמול האסימון", אמרו אמש בכירים במטה ברק, "הוא מבין שהתבוסה קרובה".

את יום הבחירות יבלו המועמדים לראשות הממשלה בסיורים ברחבי הארץ, ובערב בצפייה במדגמי הטלוויזיה. במטה ברק הודו אמש כי הסיכוי לניצחון בבחירות הוא אפסי. מקורבי ברק מקווים לצמצם את הפער ככל שניתן על מנת לשמור על מעמדו בראש מפלגת העבודה. בעבודה מעריכים כי לא יפרוש מהחיים הפוליטיים כפי שעשה ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, לאחר הפסדו בבחירות 99`, אולם עם זאת מעריכים כי ההפרש בין ברק לשרון עשוי בהחלט להשפיע על החלטת ברק האם לפרוש או לא.

הלילה מתכוון לפנות שרון לברק, אם זה לא יודיע על פרישה, ולהציע לו להצטרף לממשלת אחדות. במפלגת העבודה הדעות חלוקות, יועצי ברק מתנגדים להצעה ואולם בכירים במפלגה מציעים לו להשיב בחיוב להצעת שרון.
 

כתבות קודמות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by