בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדגמי שני הערוצים: שרון ניצח ברוב מוחץ; זכה ב- 59.5 אחוז 
 
 
חדשות  נענע

על פי מדגמי ערוצי הטלוויזיה מועמד הליכוד לראשות הממשלה, אריאל שרון נבחר ברוב מוחץ לראשות הממשלה - מוביל על פני ברק בכ 20 אחוז. שיעור ההצבעה - 62 אחוז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
על פי מדגמי הטלוויזיה של שני ערוצי הטלוויזיה מועמד הליכוד, אריאל שרון, זכה לרוב סוחף בבחירות לראשות הממשלה. על פי מדגם ערוץ 1 שרון מוביל ב- 19 אחוזים על ברק והתמיכה בו הגיעה ל- 59.5 אחוז, לעומת ברק שזכה רק ב 40.5 אחוז.
 
בועדת הבחירות המרכזית פירסמו כי שיעור ההצבעה עמד על 62 אחוז מכלל בעלי זכות הבחירה.

במטרה שרון פרצו בשאגות שמחה עם פרסום תוצאות המדגם. שרון עצמו צפוי לנאום את נאום הניצחון שלו רק סמוך לאחת בלילה, לאחר שיוודע מה בכוונתו של ברק לעשות לאור כשלונו.

במטה ברק אווירת נכאים עם פרסום מדגם הטלוויזיה. במטה ברק אומרים כי אחוז ההצבעה הנמוך במגזר הערבי הוביל לכישלון הצורב. עדיין לא ברור אם ברק עומד לשאת נאום הפסד בזמן הקרוב, או ימתין עד לתחילת הגעתן של תוצאות האמת בעוד מספר שעות.

יש לציין כי מדגמי הטלוויזיה מבוססים על 90 קלפיות מדגמיות שהוצבו ברחבי הארץ, בהתאם לפילוח האוכלוסיה. בקלפיות המדגם נתבקשו המצביעים בקלפי הבחירות לחזור בדיוק על אותה ההצבעה בקלפי המדגם, מיד עם צאתם מההצבעה. סטיית התקן במדגמים אלו אינה עולה על שלושה אחוז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by