בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעזוע בעבודה: ברק חתך את ליל הסכינים  

זעזוע בעבודה: ברק חתך את ליל הסכינים

 
 
חדשות נענע 

גם מי שייחלו להתפטרות ברק, הוכו בתדהמה. הלילה מתחיל המירוץ לראשות המפלגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אברהם בורג. בעמדת זינוק
 אברהם בורג. בעמדת זינוק    
הודעתו של ראש הממשלה, אהוד ברק, על התפטרותו מהנהגת מפלגת העבודה ומחברותו בכנסת היכתה בהלם את ראשי המפלגה ותפסה אותם בלתי מוכנים לאפשרות של התמודדות קרובה על הנהגת האופוזיציה. עד כה לא ברור מתי ייקבע מועד לבחירות פנימיות במפלגת העבודה.

 
פרשננו ירון דקל מוסר כי יו"ר הכנסת, אברהם בורג, הוא היחיד הנמצא בעמדת זינוק קדמית למירוץ הזה.

בורג סירב הערב להתייחס לאפשרות שיתמודד על ראשות מפלגת העבודה ואמר: "לא זה הזמן ולא זו השעה להודיע על התמודדות". בראיון לערוץ הראשון שיבח בורג את ראש הממשלה על החלטתו להסיק מסקנות ממפלתו.

מזכ"ל מפלגת העבודה, רענן כהן, אמר קודם לכן כי יש לפעול בשיקול דעת ולא לעשות מחטפים. מוסדות המפלגה הם שיקבעו מי יוביל את התנועה, אמר כהן.

השר בנימין בן-אליעזר אמר שצריך לפעול יחד לשקם את מפלגת העבודה.

השר שלמה בן-עמי אמר בראיון לערוץ הראשון כי "הציבור בחר בדרך אלטרנטיבית וצריך לכבד את בחירתו של העם. בן-עמי אמר כי לא יהיה זה נכון מבחינת מפלגת העבודה להצטרף לממשלת אחדות. "צריך לתת צ`אנס לדרך אחרת", אמר בן-עמי. בן-עמי דיבר לפני התפטרותו של ברק, וסירב להתייחס לאפשרות שיתמודד על הנהגת המפלגה.

מי שבלטו הלילה בהיעדרם ממחנה המפסידים והמנחמים בשפיים היו קוראי התיגר על מנהיגותו של אהוד ברק - השרים שמעון פרס וחיים רמון, הנחשבים למועמדים להתמודד על הנהגת המפלגה. פרס אמר ערב הבחירות בראיון לסי-אן-אן, כי על ברק יהיה להסיק מסקנות במקרה שיובס בבחירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by