בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כך יעשה לאיש שההסתדרות חפצה ביקרו 
 
 ``לא מכובד לעיתונאי להתעסק עם דברים כאלה``. פרץ (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ההסתדרות אולי בגירעון ענק, אבל זה לא מפריע לה להוציא כמיליון שקלים על אירועי הפרידה מעמיר פרץ. יהיו אוהל, זמרים והרבה מצב רוח טוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיליון שקלים - זה הסכום שמוערך כי ההסתדרות תוציא על אירועי הפרידה מיו"ר העבודה וההסתדרות, עמיר פרץ. אירועי הפרידה, שאושרו באחת מישיבות ההסתדרות האחרונות, יתקיימו ב-1 וב-2 בינואר, במהלך מערכת הבחירות. כך דווח הבוקר (חמישי) ב-TheMarker.

העלות הישירה של האירועים מוערכת בחצי מיליון שקלים, ומוערך כי ההוצאות העקיפות יגיעו לכדי חצי מיליון שקלים נוספים. זאת, כאשר ההסתדרות נמצאת בגירעון מצטבר של 1.2 מיליארד שקלים, ובניסיון להגיע לאיזון תפעולי דוחה, בין היתר, העלאות בשכרם של העובדים.

ביום ראשון תדון הנהגת ההסתדרות בתקציב הארגון לשנת 2006. מאחר שלפרץ יש תמיכה מוחלטת בתוך הארגון, לא צפוי שחברי ההנהלה יתנגדו לקיום האירועים.
 

זמרים שונים ולהקת מחול

 
ביום הראשון של אירוע הפרידה יתקיימו אסיפות נפרדות לפעילי איגודים שונים. האסיפות יתקיימו בבית הוועד הפועל של ההסתדרות. ביום השני יוצב אוהל ענק חסין גשם במדשאה שליד הבניין. באוהל ישאו נאומים, ויוגש כיבוד. כמו כן, יוזמנו למקום זמרים, שעדיין לא הוחלט על זהותם, ולהקת מחול מכרמיאל. כל העובדים בהסתדרות הונחו שלא להיעדר מהאירועים.

ועדה מיוחדת הוקמה כדי לטפל באירועים. בראש הוועדה יעמוד סמי בן יעיש, מנכ"ל המכון הבינלאומי של ההסתדרות. כמו כן, ארגון הנשים נעמת יסייע אף הוא בארגון האירועים. במסיבת הפרידה יוגש שי מיוחד לעמיר פרץ - אלבום ברכות עם תיאורי מאבקים ותמונות מהעשור שבו כיהן בתפקיד יו"ר ההסתדרות.

סגן יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, מאיר אלבז, שלח חוזר מיוחד אמש לעובדי ההסתדרות לראשי האיגודים המקצועיים, והודיע להם על השי המתוכנן. "נבקשכם לשלוח ברכה בגודל של עד עמוד אחד לח"כ עמיר פרץ. אם בידכם צילום עמו במעמד כלשהו - נשמח מאוד לקבלו ולשלבו באלבום הברכות והתמונות", נכתב במכתב.
 

"לא מכובד"

"המסיבה אינה רק לכבוד פרץ, אלא משתי סיבות נוספות: מלאת 85 שנה לייסוד ההסתדרות, וכניסתו של עופר עיני לתפקיד יו"ר ההסתדרות", אמר בן יעיש בתגובה. לדבריו, "פרץ הציל את ההסתדרות מקריסה ומגיעה לו פרידה יפה. זה יפה שיש משפחה חמה, גם כשהמשפחה בקשיים כלכליים. כשחגגו יום הולדת 80 לשמעון פרס בהיכל התרבות, איש לא פצה פה. עכשיו באים אנשים העוינים את פרץ פוליטית ומקטרים. מה הם חשבו, שנסתפק בהזמנת ארבעה פלאפלים?".

דובר ההסתדרות אמר בתגובה כי "הסכומים שצוינו כעלות האירוע אינם נכונים. מדובר בהחלפה של יו"ר הסתדרות אחד באחר. לשם חיסכון, האירוע יתקיים במתחם ההסתדרות. בכך חסכנו את עלות שכירת האולם. גם לחברי ההסתדרות ועובדיה מגיעה הוקרה ראויה".

עמיר פרץ אמר בתגובה כי "לא מכובד לעיתונאי להתעסק עם דברים כאלה. זה לא אירוע חריג. דבר עם מנכ"ל ההסתדרות שהחליט על תוכנו של האירוע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by