בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכות: שרון יקים ממשלה צרה וימתין לעבודה 
 
 
חדשות נענע 

מספירת הקולות עולה כי שרון ניצח את ברק בהפרש של 25.2 אחוזים - עם 62.6 אחוזים לעומת ברק עם 37.4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל שרון עשוי להקים בקרוב ממשלת ימין-חרדים צרה, שתתבסס על כ-63 ח"כים, ולהשאיר תיקים פנויים למפלגת העבודה - כך אמרו אמש (שלישי) מקורביו של שרון. היום יחל ראש הממשלה הנבחר במגעים להרכבת ממשלה.
 

מספירת כל הקולות עולה כי שרון ניצח את ברק בהפרש של 25.2 אחוזים. שרון זכה עם 62.6 אחוזים, לעומת ברק עם 37.4 אחוזים. שיעור ההצבעה בבחירות היה 62 אחוזים - הנמוך ביותר בתולדות המדינה.

לדברי מקורבים לראש הממשלה הנבחר שרון בכוונתו להציע לעבודה הצעה רצינית לאחדות, אשר תכלול שני תיקים בכירים: חוץ לשמעון פרס, אוצר ותיקים משמעותיים נוספים. ואולם, הפרישה הקרובה של ראש הממשלה היוצא, אהוד ברק, מראשות מפלגת העבודה בעקבות התבוסה שנחל בבחירות, מקטינה מאד את הסיכוי להקמת ממשלת אחדות בראשות שרון.

באתר `הארץ` דווח כי בתוך הליכוד מובטחות מועמדויות לתפקידי שר לחברי הכנסת סילבן שלום, מאיר שטרית, לימור לבנת, יהושע מצא וראובן ריבלין.

במו``מ הקואליציוני צפויות המפלגות הדתיות להציג דרישות תקציביות בעלות של כחצי מיליארד שקלים, וביניהן כ-200 מיליון שקלים לתקציב הישיבות, כ-50 מיליון לפנימיות תורניות ו-40 מיליון לרשת מעיין החינוך התורני של ש"ס. כמו כן תובעת ש"ס הכשרה לאלתר של הערוצים הפיראטיים.

שיעור ההצבעה הנמוך ביותר בתולדות המדינה - 62 אחוזים בלבד מבעלי זכות הבחירה - הוא שאיפיין את הבחירות המיוחדות הראשונות לראשות הממשלה. זאת לעומת 78.7 אחוזים בבחירות של שנת 99`. במיוחד היו נמוכים שיעורי ההצבעה בקרב הערבים והחרדים. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by