בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העבודה: החל המאבק על הנהגת המפלגה 
 
 
חדשות נענע 

עד כה נראה כי המועמד בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות בתפקיד יו"ר מפלגת העבודה, בהתבסס על הודעת ברק כי הוא פורש, הוא יו"ר הכנסת אברהם בורג

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ראש הממשלה היוצא, אהוד ברק, פורש מן הכנסת ומראשות מפלגת העבודה בעקבות תבוסתו בבחירות לראשות הממשלה. מקורביו אומרים היום (רביעי) כי הוא עשוי להתמודד מחדש על ראשות העבודה בפריימריס הבאים.
 

יריביו של ברק מתכוונים לעשות הכל על מנת למנוע ממנו להתמודד מחדש בפריימריס, שמועדם טרם נקבע.
"אם ירצה לחזור", אמר אמש בכיר במפלגת העבודה, "נגיד לו לך הביתה, כפי שהוא אמר לשמעון פרס לאחר כישלונו בבחירות 96`".

בימים האחרונים הודיע ראש הממשלה היוצא לכל מקורביו כי אינו מתכוון לפרוש מראשות המפלגה, אולם הפער העצום בינו לבין שרון לא הותיר לו ברירה, וככל הנראה בעקבותיו החליט על פרישתו.

אמש, לאחר הודעתו של ברק על הפרישה, אמרו במפלגת העבודה כי כעת יבחר יו"ר זמני, זאת עד לקיום הפריימריס שבהם ייבחר יו"ר חדש למפלגה. מקורבים לשר שמעון פרס הציעו את מועמדותו לתפקיד יו``ר המפלגה הזמני. פרס, המעונין בתפקיד, עשוי לנסות להוביל את מפלגתו לממשלת האחדות בראשות שרון. בעבודה נשמעים גם חששות כי פרס יבקש להתמודד בהמשך גם על תפקיד היו"ר הקבוע בפריימריס.

באתר `הארץ` דווח כי כמה בכירים בעבודה, ביניהם השרים בן עמי וביילין וח"כ עוזי ברעם הודיעו על התנגדותם לממשלת אחדות. בורג הודיע כי הוא מתנגד לבחירת פרס ליו"ר זמני, והציע כי הפריימריס יתקיימו בעוד שלושה חודשים. בורג וביילין הציעו שפרס ייבחר לנשיא המפלגה.

עד כה נראה כי המועמד בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות בתפקיד יו``ר מפלגת העבודה, בהתבסס על הודעת ברק כי הוא פורש, הוא יו"ר הכנסת אברהם בורג. אמש אמר בורג כי אין זה הזמן להודיע על התמודדותו לראשות מפלגת העבודה. "ברק עשה דבר נכון", אמר בורג, "זו הנורמה הציבורית הקיימת בישראל לאחרונה, היא נכונה וראויה וכל הכבוד לו על כך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by