בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הטלוויזיה מאבדת קהל לאינטרנט 

הטלוויזיה מאבדת קהל לאינטרנט

 
 
מערכת סיון.קום

שני מחקרים חדשים מאשרים כי חלום הבלהות של כל מנהל טלוויזיה עומד להפוך למציאות; יתכן מאוד שבעתיד הקרוב נפסיק לפחד מהמשפט הידוע: "יקחו לך את הטלוויזיה- לא נעים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החשש הגדול ביותר מאז עלייתו של האינטרנט היה מעבר של קהל הצופים מן המדיום הטלוויזיוני לאינטרנט. חששות אלה התמססו להם במהלך השנים האחרונות, והאינטרנט נתפס כמדיום משלים שאינו מהווה תחליף לכלי התקשורת האחרים. שני מחקרים שהתפרסמו לאחרונה מציגים מגמה הפוכה, אנשים רבים כך מתברר, מסמנים את האינטרנט כמדיה המועדפת עליהם.
 
המחקר הראשון של חברת "ארביטרון" מצא כי שליש מבין בעלי קישור לאינטרנט בביתם יעדיפו לוותר על מכשיר הטלוויזיה לפני שיוותרו על החיבור לרשת. בקרב גילאי 12-24 נמצא פער גדול עוד יותר: 47 אחוזים מהם הצהירו, כי יוותרו על הטלוויזיה בטרם יוותרו על החיבור לאינטרנט.

מחקר נוסף של חברת מחקרים סטטיסטיים((Statistical Research מצא כי מבין האנשים שעושים שימוש בשתי המדיות בו זמנית בזמן צפיית שיא, כלומר צופים בטלוויזיה וגולשים באינטרנט בו זמנית, נמצאו שמונים אחוז הטוענים כי הגלישה היא הפעילות העיקרית שלהם. בשעות שאינן נחשבות צפיית שיא דיווחו כשני שליש מן המשתתפים, כי הפעילות העיקרית שלהן היא הגלישה באינטרנט.

עוד מגלה הסקר כי עשרה אחוז מהנשאלים עשו שימוש בו זמנית הן באינטרנט והן בטלוויזיה בערב שלפני עריכת הסקר.
 

רוצים לדבר על זה?

מדברים על זה עכשיו בפורום טלוויזיה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by