בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון מינה צוות מו"מ קואליציוני 

שרון מינה צוות מו"מ קואליציוני

 
 
חדשות נענע 

אורי שני יהיה ראש הצוות. לצדו יהיו אהוד אולמרט ויעקב נאמן. סילבן שלום: צריך לפנות תחילה למפלגת העבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, מינה צוות לניהול המשא ומתן על הרכבת הקואליציה. בראש הצוות עומד מנכ"ל הליכוד, אורי שני, וחברים בו השר לשעבר יעקב נאמן וראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט. כתבנו ירון דקל מוסר כי בליכוד מסבירים את החלטתו של שרון שלא לצרף לעת עתה מועמדים לתפקידי שרים בכך שהוא מעדיף שבעלי אינטרסים צרים לא ישתתפו במגעים הקואליציוניים.
 
ח"כ סילבן שלום, המיועד לתפקיד שר בכיר בממשלת שרון, אמר כי יש להקים בהקדם ממשלה, שכן החוק מחייב להעביר את תקציב המדינה עד סוף החודש הבא. שלום הוסיף כי אם תהיה כתובת להידברות במפלגת העבודה, צריך לפנות תחילה אליה בבקשה להצטרף לממשלה.

יו"ר ש"ס, ח"כ אלי ישי, הביע תמיכה ברעיון ממשלת האחדות הלאומית. הוא קרא לשרון לממש את התחייבותו לכונן ממשלת אחדות, ואמר כי לדעתו תוצאות הבחירות מעידות על רצונו של העם בממשלה כזו. אמש קרא גם נשיא המדינה, משה קצב, להקים ממשלת אחדות לאומית.

ואולם, במפלגת העבודה נשמעים קולות אחרים. השר יוסי ביילין אמר כי הדבר החשוב ביותר כעת הוא למנוע הקמתה של ממשלת אחדות בראשות שרון. ביילין אמר אמש עם היוודע תוצאות המדגם כי ייתכן פילוג במפלגה אם יוחלט על כניסה לממשלה כזו.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by