בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש ממשיך להדהים 

בוש ממשיך להדהים

 
 
חדשות  נענע

החליט על סגירת הלשכות בבית הלבן שעסקו במדיניות האיידס והיחסים הבין גזעיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ג`רוג` וו`. בוש, ממשיך להדהים את אמריקה. כזכור, זמן קצר לאחר הכתרתו והכרזתו כי עקב תוצאות הבחירות בכוונתו לפעול לאחדות בעם האמריקני ולנהוג באיפוק במטרה למנוע קרע בקרב הציבור, הודיע בוש על ביטול התמיכה במוסדות הממלכתיים העוסקים בהפלות.
 

כעת, מכה בוש בשנית, וממשיך ביישום האידיאולוגיה הרפובליקנית בצורה בוטה. בוש החליט לסגור את הלשכות בבית הלבן שעסקו במדיניות האיידס וביחסים בין גזעיים.

ראש צוות הבית הלבן, אנדי קארד, אמר כי סגירת הלשכות לא תוריד את הנושאים מסדר היום הציבורי, אולם בקרב הפעילים בנושאים אלו שוררת אכזבה ואף כעס מהחלטתו של בוש.

וויליאם טיילור, מ"וועדת האזרחים העצמאית לזכויות אדם" מתח ביקורת על ההחלטה לסגור את הלשכה ליחסים בין גזעיים. טיילור אמר שסגירת הלשכה מדאיגה אותו בייחוד לאור מינויו של ג`ון אשקרופט בעל הדעות השמרניות-קיצוניות לשר המשפטים בממשל בוש. "חשוב מאוד שתהיה התמקדות מבחינה חוקתית בסוגיית האפליה" אמר טיילור.

חבר הקונגרס הרפובליקאי לשעבר, סטיב גונדרסון, הביע דאגה לגבי סגירת לשכת האיידס הנשיאותית: "זה משדר את המסר שמחלת האיידס עברה מן האולם, כאשר שום דבר לא יכול להיות רחוק כל כך מהאמת".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by