בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי גולדשמיט פורש מהחיים הפוליטים 
 
 
חדשות נענע 

גולדשמיט הביע כעס רב על הסכינאות ועל כך שחברי כנסת של העבודה לא נרתמו למסע הבחירות של אהוד ברק. בעבודה הביעו כעס על גולדשמיט וקראו לו לחזור בו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יושב ראש ועדת הכספים, ח"כ אלי גולשדמיט, הודיע על פרישתו מהחיים הפוליטים בתכנית "משעל חם" בערוץ 2.
 
גולדשמיט הגיע להחלטתו אמש, לאחר התבוסה של אהוד ברק, לראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון.

"מפלגת העבודה הפכה להיות מאורה של סכינאים" הסביר גולדשמיט והביע כעס על כך שחברי הכנסת של העבודה לא נרתמו למען בחירתו של אהוד ברק אלא דאגו לאינטרסים האישיים שלהם.


גולדשמיט שימש במערכת הבחירות כיו"ר מטה ההסברה של אהוד ברק ועם התפטרותו של גולדשמידט מהכנסת יחליפו אפי אושעיה.

בתכנית "משעל חם" התארח גם יו"ר הכנסת אברהם בורג שהכריז על כוונתו להתמודד על ראשות העבודה. בסקר שפורסם בתכנית זכה בורג ל-23 אחוזי תמיכה והוא המועמד הפופולרי ביותר לרשת את ברק, מלבד שמעון פרס שזכה באותו הסקר ב- 27 אחוזי תמיכה.


במפלגת העבודה קראו לח"כ גולדשמיט לחזור בו מהחלטתו. מזכ"ל המפלגה, רענן כהן, אמר כי גולדשמיט הוא מטובי בניה של מפלגת העבודה והביע תקווה שבעתיד ישוב גולדשמיט לצוות המוביל של המלפגה.

באתר החדשות Ynet דווח כי חבר הכנסת אילן גילאון ממרצ אמר כי פרישתו של גולדשמיט היא אבידה גדולה לו באופן אישי ולציבוריות בכלל. גילאון הציע לגולדשמיט להצטרף למרצ בכוונתה להקים מפלגה סוציאל-דמוקרטית חדשה.

מזכ"ל התק"ם, נתן טל, קרא לגולדשמיט לחזור בו מהחלטתו ואמר "לא ייתכן שנישאר לבד בשעה קשה זו".

חבר הכנסת אופיר פינס קרא אף הוא לגולדשמיט לחזור בו מהחלטתו ואמר: "גולדשמיט הוא מהטובים שבבנינו. רבים מאיתנו שהלכו עם ברק, נמצאים היום בסערת רגשות, אך עלינו להתמודד עם הקשיים ולא להרים ידיים".

יחד עם זאת הביעו גורמים שונים במפלגת העבודה כעס על הודעת הפרישה של גולדשמיט והאשימו אותו בכך שמוטי משעני ייכנס לכנסת ויצטרף לממשלת שרון.

אותם גורמים ציינו כי היתה תוכנית לפיה ידחה ברק את פרישתו בשלושה חודשים עד אשר יתפטר דוד לוי מהכנסת בכדי להצטרף כשר בממשלת שרון ורק אז יפרוש. כעת עם התפטרותו של גולדשמיט אין עוד טעם במהלך זה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by