בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בפנסילבניה לא רוצים נודיסטים 

בפנסילבניה לא רוצים נודיסטים

 
 
חדשות נענע 

בית משפט בארצות הברית ביטל תביעה נגד בעל ואישה שהפיצו את תמונותיהם הפורנוגרפיות באינטרנט; לטענת ההגנה התובעים ניצלו את האופי השמרני של אזור המגורים על מנת להגיש את התביעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית המשפט במחוז פולק, פנסילבניה, החליט לבטל תביעה כנגד בעל ואישה שהופיעו עירומים ברשת, זאת לאחר שבני הזוג הבטיחו להימנע בעתיד מהפעלת עסקים בעלי אופי מיני באזור בו הם מתגוררים. במקביל, ביטלו בני הזוג תלונה שהגישו נגד השריף של המחוז בגין הפרת זכויותיהם.
 

הסניגורים של בני הזוג טענו בעבר, כי זהו המקרה הפורנוגרפי הראשון המתרחש במחוז. לטענתם, ניסו התובעים לנצל את דעת הקהל השמרנית על מנת להגיש תביעה נגד מקרה שהתרחש באינטרנט.

בני הזוג, שנעצרו בביתם, הואשמו בהפצה של חומר תועבה ברשת. אם היו מורשעים, היו צפויים לעונש מאסר של עד חמש שנים וקנס כספי של חמשת אלפים דולר.

הפרשה התגלתה לאחר שאחד משכניהם של בני הזוג דיווח למשטרה, כי שכנתו הופיעה עירומה ברשת. בני הזוג הודו בחקירתם כי סיפקו חומרים פורנוגרפיים לחברה מאריזונה תמורת שכר חודשי של אלף דולר. התובעים הורידו את התמונות שהופיעו ברשת והציגו אותם בפני השופט במחוז פולק, פנסילבניה, שקבע כי הן מהוות חומר תועבה.

על פי ההסכם, שנחתם בין התביעה להגנה, הסכימו בני הזוג להימנע מעסקים הכוללים פעילות מינית באזור מגוריהם, למשך ארבע השנים הקרובות. בנוסף, ישלמו בני הזוג אלפיים דולר למשרד השריף המחוזי.

למרות ההסכם ציינו בני הזוג, שמתגוררים כיום באזור אחר, כי ימשיכו לפרסם את תמונותיהם על מנת שיוכלו לשלם את חשבונותיהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by