בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טום קרוז הגיש בקשה לגירושין  
 
 
חדשות נענע 

מוקדם יותר השבוע דווח כי בני הזוג נפרדו. צהובוני הוליווד עסוקים בשאלה, מה גרם לפרידה של הזוג הזוהר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השחקן טום קרוז הגיש היום בקשה לגירושין מאישתו, השחקנית ניקול קידמן. רק לפניי חודשיים חידשו בני הזוג את שבועת הנישואין כאשר חגגו עשור לנישואיהם.
 
סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי הפרידה של השניים היכתה בתדהמה את הוליווד, והמיסתורין שאופף את הפרידה של הזוג הזוהר מעלה שאלות רבות בין כתבי הרכילות בעיר הכוכבים.

בטפסי הבקשה לגירושין ציין קרוז כי הפרידה באה בעקבות חילוקי דיעות שאינם ניתנים לגישור בינו לבין אישתו. בהצהרה שהוציאו בני הזוג מוקדם יותר השבוע נאמר כי הם נפרדים מסיבות שקשורות בקריירה של השניים.

הצהובונים באמריקה לא "קונים" את הסיפור, ובצהובון "פיפל מגזין" נטען כי מקורביהם של בני הזוג סיפרו שהשניים נפרדו עקב הצטרפותו של קרוז לכת הסיינטולוגיה והשתייכותה של אישתו לדת הקתולית.

בצהובון "יו.אס וויקלי" נטען כי השניים נפרדו מאחר ולא הצליחו להסכים על מקום מגוריהם. קידמן לחצה שהשניים יעברו לגור באוסטרליה היכן שנולדה וגדלה בעוד קרוז סירב לעזוב את אמריקה.

השערה נוספת שהועלתה ביו.אס וויקלי שבכלל מעורב צד שלישי בפרידה, השחקן האוסטרלי, מרקוס גרהם, עמו חיה קידמן בזמן שפגשה את קרוז על הסט של הסרט "ימי הרעם" ב-.1990 גרהם הכחיש את השמועות, הביע צער על הפרידה של בני הזוג ואמר כי הוא מקווה שהשניים יחזרו לחיות יחד.

במשך השנים דובר על צרות בנישואיהם של השניים אך בני הזוג הכחישו זאת בעקשנות. הם אימצו יחד שני ילדים, שיחקו יחד בסרטים והופיעו יחד באירועים שונים ברחבי העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by