בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב יחלו רשמית המגעים הקואליציוניים 
 
 
חדשות נענע 

תחילה ייפגשו צוותי המו"מ של הליכוד והעבודה, ורק אחר כך יתקיימו הפגישות עם נציגי ש"ס וישראל ביתנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הערב (חמישי) יחל באופן רשמי המו"מ הקואליציוני על הצטרפות מפלגת העבודה לממשלת אחדות בראשות ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון.
 
זאת בהמשך להחלטתו של שרון להתרכז בממשלת אחדות ולא לנהל במקביל מגעים להקמת ממשלה צרה.

תחילה ייפגש צוות המשא ומתן של הליכוד עם צוות מפלגת העבודה, ורק אחר כך, על פי ההוראה שנתן שרון, יתקיימו פגישות עם נציגי ש"ס וישראל ביתנו.
קודם לכן תתכנס לשכת מפלגת העבודה כדי לאשר את הרכב צוות המו"מ שלה לממשלת האחדות ולדון במועד הבחירות הפנימיות לראשות המפלגה.

אתר `הארץ` מדווח כי אתמול התקיימו מגעים לא רשמיים רבים בעניין, ביניהם בקשתו של שרון ממזכ"ל העבודה, רענן כהן, למנות צוות מו"מ והניסיון לקבוע פגישה עם שמעון פרס, שכשל משום שטרם התקבל ייפוי כוח לכך ממפלגת העבודה.

שרון הנחה אמש את חברי צוות המו"מ הקואליציוני שהקים - עו"ד יעקב נאמן, ראש עיריית ירושלים אהוד אולמרט ומנכ"ל הליכוד אורי שני - לעשות הכל על מנת להקים ממשלת אחדות. לדברי מקורבים מתכוון שרון להציע למפלגת העבודה תיקים בכירים תוך סיכום כללי ביותר שיאפשר לה להצטרף לממשלתו. ואולם חילוקי הדעות המדיניים, כך סבורים בשתי המפלגות, הנם קשים לגישור.

אתמול הודיע מזכיר מפלגת העבודה רענן כהן כי בצוות המו"מ הקואליציוני של מפלגת העבודה יהיו השרים שמעון פרס, דליה איציק, חיים רמון ובנימין בן אליעזר, והח"כים אבי יחזקאל ואופיר פינס. גם כהן עצמו יהיה חבר בצוות. הרכב צוות המו``מ יובא לאישור בפני לשכת המפלגה וסיעת המפלגה בכנסת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by