בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעבודה זועמים החלטת ח"כ גולדשמיט לפרוש 
 
 
חדשות נענע 

פרישתו של יו"ר ועדת הכספים סיכלה מהלך מתוכנן לפיו לא יפרוש אהוד ברק ובכך לא יאפשר למועמד שבא אחריו ברשימה להיכנס לכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"העבודה הפכה למאורה של סכינאים", כך אמר אמש (רביעי) חבר הכנסת אלי גולדשמיט, כאשר הודיע על פרישתו מהכנסת בגלל האווירה במפלגת העבודה.
 

גולדשמיט, יו"ר ועדת הכספים בכנסת, ממקורבי ברק, החליט על הצעד לאחר התבוסה שנחל ראש הממשלה, אהוד ברק. "מפלגת העבודה הפכה למאורה של סכינאים", הסביר גולדשמיט, יו``ר מטה ההסברה של ברק במערכת הבחירות.

גורמים בעבודה זועמים היום על גולדשמיט, משום שפרישתו סיכלה מהלך מתוכנן לפיו לא יפרוש ברק מהכנסת, כדי לא לאפשר למועמד שבא אחריו ברשימה להיכנס לכנסת.

"במשך חודשיים הייתי ראש מטה ההסברה עם ברק", אמר גולדשמיט בתוכניתו של נסים משעל בערוץ 2, "מעולם לא ראיתי מצב שאדם שמוביל מפלגה, שמוביל דרך, בשביל האמת שלו - האמת של כולנו, והוא כל כך לבד, ואין יום שמישהו לא שם לו רגל".

"זה נגמר בליל הבחירות", הוסיף גולדשמיט, "ולפתע, מיד לאחר מכן, כולם מתייצבים בכל רשתות הטלוויזיה ובונים את הדרך שלהם לקחת את השלל. איפה הם היו? נלחמנו על דרך והם לא היו שם. אני לא רוצה להיות אתם".

גולדשמיט הסביר כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים ומתפטר מהכנסת משום שלדבריו, אינו מסוגל להיות עם קבוצה כזו של אנשים, והוא סבור שתהליך השלום ראוי ליותר.

בתגובה להחלטתו לפרוש ולדבריו אמר מזכ"ל מפלגת העבודה, רענן כהן, כי "ח"כ גולדשמיט הוא מטובי בניה של מפלגת העבודה, ואני מקווה כי בעתיד הוא ישוב לצוות המוביל של מפלגת העבודה".

ח"כ אילן גילאון (מרצ) אמר כי החלטתו של גולדשמיט היא "אבדה ענקית בשבילי אישית ובשביל הציבוריות בכלל". גילאון קרא לגולדשמיט לשוב למר"צ ולהקים תנועה דמוקרטית חדשה.

ח"כ אופיר פינס ביקש מגולדשמיט לחזור בו מהתפטרותו ואמר כי "גולדשמיט הוא מהטובים ביותר
שבבנינו". פינס הוסיף כי רבים מאלה שהלכו עם ברק, נמצאים היום בסערת רגשות, אולם יש להתמודד עם הקשיים ולא להרים ידיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by