בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערעור מיקרוסופט ממשיך: עכשיו, שופטים את השופט 
 
 
חדשות נענע 

בית המשפט לערעורים ידון בעונש שגזר השופט תומס ג'קסון על החברה, ובהערותיו שלאחר המשפט; פרופ' למונופולים באוניברסיטת בולטימור: "דיון כזה עשוי להעיד, שהייתה הפרה של חוק"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסגרת הערעור של מיקרוסופט על פסק הדין, מתכוון בית המשפט לערעורים לדון בהליכי המשפט נגדה. אתר החדשות סינט מדווח, שבית המשפט ידון גם בעונש שנגזר על מיקרוסופט, ובהערותיו של השופט המחוזי, תומס פנפילד ג`קסון, לאחר המשפט.
 
בלוח הזמנים של משפט הערעור, שפורסם ביום שלישי, הוקצב זמן לדיון על השופט ג`קסון, במסגרת הטיעונים בעל פה, אשר יישמעו בין ה-26 וה-27 בפברואר. למרות שמיקרוסופט תקפה את אמינותו של ג`קסון בתקצירים שהגישה לפני הערעור, ואף רמזה שדעות קדומות השפיעו על שיפוטו, היא לא ביקשה לקיים דיון בנושא, וכמוה גם התובעים - משרד המשפטים ו-19 מדינות בארצות-הברית.

לדברי פרופסור למונופולים בבית הספר למשפטים של הרווארד, אנדי גביל, הצעד מראה שלהתקפות מיקרוסופט על השופט ג`קסון הייתה השפעה. "כנראה יש לאחד או ליותר מהשופטים שאלות בנושא, בהתבסס על התקצירים ", הסביר גביל. פרופסור למשפטים באוניברסיטת ג`ורג` וושינגטון, ביל קובצ`יק (Kovacic), אומר שהדבר מעיד, כי השופטים רואים בטענות על ג`קסון סוגייה חשובה.

מומחים כבר הזהירו בעבר, שהערותיו של ג`קסון, שחלק מהן הופנה כלפי בית המשפט לערעורים, יגרמו להורדתו מהתיק, אם וכאשר ישוב התיק לבית המשפט המחוזי. ההתעסקות המורחבת של ערכאת הערעורים בעדויות בעל-פה מעידה, לדעת גביל, על כך שהיא מודאגת בקשר לנושאי מפתח בתביעה.

מצד שני, האריך בית המשפט לערעורים את הדיון בעונש שנגזר על מיקרוסופט. "דיון כזה עשוי להעיד, שהייתה הפרה של חוק", אמר פרופסור למונופולים בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת בולטימור, בוב לנדה. "אחרת, למה שיבזבזו זמן לדון בעונש?". קובצ`יק טוען, שג`קסון לא טיפל היטב בנושא עונש, וכי הנושא צפוי לשוב לבית המשפט המחוזי.

ג`קסון פסק בנובמבר 99`, כי מיקרוסופט ניצלה את כוחה לפגוע במתחרות. ביוני 2000 גזר על פירוקה לשתי חברות, אחת של תוכנה ואחת של מערכות הפעלה. בית המשפט לערעורים, שיושב בדרך כלל בהרכב של שלושה שופטים, ישב בערעור מיקרוסופט בהרכב חריג של שבעה שופטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by