בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
5 פצועים קל בפיצוץ מכונית תופת בירושלים 
 
 
חדשות נענע 

הפיגוע ארע ברחוב בית ישראל בירושלים, סמוך לכביש מס' 1. לפי שעה ידוע על כחמישה נפגעים כולם במצב קל מאוד. ארגון בשם "חללי סברה ושתילה" לקח אחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכונית תופת התפוצצה סמוך לשעה חמש אחר הצהרים (חמישי) ברחוב בית ישראל בירושלים. כוחות מד"א טיפלו בכחמישה פצועים כולם במצב קל מאוד.

כוחות כיבוי שהגיעו למקום כיבו את המכונית. הפיצוץ אירע מול חנות ירקות זמן קצר לאחר שבעל החנות יצא להתפילת מנחה וכך ניצל.
 
עד ראיה שהיה בקרבת מקום סיפר לקול ישראל: "בחמישה לחמש עמדתי בחצר ושמעתי פיצוץ מחריד בשמעון רוקח 27. חתיכות של הרכב התעופפו לגובה של 4 קומות. תוך 20 שנית נשמעו 2 פיצוצים".

על הפיגוע לקח אחריות אירגון לא מוכר בשם: "חללי סברה ושתילה".

הנשיא האמריקני, ג`ורג` וו. בוש אמר הערב כי הפיגוע הוא, "תזכורת כואבת לצורך לכונן שלום במזרח התיכון".

ראש הממשלה אהוד ברק אמר בתגובה לפיגוע: "אנחנו בתקופה של התמודדות אלימה. נעשה כל דבר כדי לסכל פיגועים ולפגוע במי שפוגע בנו. יש צורך בשינוי המציאות מיסודה".

ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון אמר: "הפיגוע היום הוא מקרה טראגי המחייב אותנו להתאחד ולפעול נגד הטרור".

ח"כ דני נווה הוסיף: "ראש הממשלה אריאל שרון הבהיר לערפאת כי יש להפסיק את האלימות אם רוצים להמשיך בתהליך השלום. הפיגוע מדגיש את הצורך בממשלת אחדות".

השר חיים רמון אמר בתגובה לפיגוע: "אנחנו חיים במציאות שבה באמצעות טרור מנסים להכניע אותנו ולפגוע בנו. המלחמה בטרור היא קשה ואין לה פתרונות קסם. הפתרון היחידי הוא שלום עם מדינה פלסטינית לצידנו. אסור לתת למפגעים לחשוב שבאמצעות טרור יחסלו את התהליך."

רמון לא פסל את האפשרות של ממשלת אחדות, אך הוסיף שאם הממשלה תהיה ממשלת שיתוק אין בכך טעם. במידה ויהיה מצב חירום תצטרף העבודה לממשלת חירום.

גורמי ביטחון סיפרו כי במקום נמנע אסון כבד שכן מטען החבלה שהתפוצץ היה רב עוצמה. עוד מתברר כי הפיצוץ אירע סמוך מאוד למקום שבו נמצא לפני שבועות אחדים מטען של שתי פיצצות מרגמה אשר פורק לפני שהתפוצץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by