בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המו"מ לאחדות: ברק ושרון ייפגשו היום 
 
 
חדשות נענע 


אתמול נערכה פגישה ראשונה בין צוותי המו"מ של העבודה והליכוד. דליה איציק: תהליך השלום חשוב יותר מחלוקת התיקים. הצעת הליכוד בתהליך המדיני לא מספיקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

היום יפגשו לראשונה מאז הבחירות, ראש הממשלה היוצא, אהוד ברק, וראש הממשלה הנכנס, אריאל שרון.
 

אתמול בערב החל המשא ומתן בין צוותי המו``מ הקואליציוני של העבודה והליכוד. בפגישה הציע הליכוד לעבודה חלוקה שווה של תיקים, ושניים מתוך שלושת התיקים הבכירים חוץ, ביטחון ואוצר.

צוותי המו``מ דנו בחוק גיוס בחורי הישיבות ושינוי שיטת הבחירות.

בתום הפגישה אמרו חברי צוות המשא ומתן בינהם השרים דליה איציק וחיים רמון, שהם לא הבינו למה מתכוון הליכוד שהוא אומר שהוא יחתור לשלום וכי העמדות המדיניות לא הובהרו מספיק.

לדברי צוות העבודה הליכוד דיבר על ירושלים המאוחדת בריבונותינו ועל הסכם קבע רב שלבים וארוך טווח. השרה איציק אמרה בתום הפגישה כי יהיה קשה מאוד למפלגת העבודה להיכנס לממשלה עם מה שהליכוד מציע וכן כי תהליך השלום חשוב יותר מחלוקת התיקים. " אנחנו רואים שהם עדיין לא מוכנים לממשלת אחדות אמיתית, אבל חשוב יותר תהליך השלום ולא ניכנס לממשלת אחדות בכל מחיר" אמרה איציק.

באתר החדשות Ynet דווח כי צוות המו"מ של העבודה ייפגש היום עם אהוד ברק במשרד הביטחון וידווחו לו על הצעות הליכוד.

נציגיו של שרון נפגשו אתמול בלילה גם עם נציגי האיחוד הלאומי וש"ס. מפלגת המרכז החליטה לתמוך בהקמת ממשלת אחדות ונציגת המפלגה למו``מ הקואליציוני, דליה רבין פילוסוף, תיפגש בקרוב עם צוות הליכוד. מרצ אף היא הוזמנה לממשלת האחדות אך לא נראה כי היא תצטרף. ח"כ הכנסת יוסי שריד אמר כי מרצ תגיע למו"מ מתוך נימוס אך לא נראה כי היא תצטרף לממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by